تصویری از رد دد ریدمپشن 2 برنده برترین عکس مجازی سال شد

به گزارش وبلاگ داریوش، بدون شک یکی از بخش های مجذوب کننده جشنواره بازی های لندن (London Games Festival) در امسال، مربوط به قسمت برترین عکاس مجازی سال می گردد. در این بخش، تصویری از بازی رد دد ریدمپشن 2 به عنوان اثر برتر انتخاب شد و به نوعی هنر عکاسی مجازی را ترویج کرد.

تصویری از رد دد ریدمپشن 2 برنده برترین عکس مجازی سال شد

این اثر که به وسیله گیمری با نام جو میزیس (Joe Meizies) ارسال شده بود، سوارکاری را در هنگام غروب نمایش می دهد و مجذوب کنندهیت های خاص خود را دارد. همه آثار ارسال شده در اطراف میدان ترافالگار لندن به عنوان بخشی از این رویداد که در اوایل ماه آوریل شروع شده و در دهم آن (21 فروردین 1401) به خاتمه رسید، نمایش داده شدند. این بخش به وسیله انویدیا استودیو و The Fourth Focus پشتیبانی می شد و دومی داوری محتوای ارسال شده را بر عهده داشت. در ادامه می توانید تصویر برتر را مشاهده کنید.

مایکل فرنچ، مدیر جشنواره بازی های لندن، با ابراز امیدواری از این که این مسابقه دنیا را در معرض هنر دیجیتال قرار دهد، اعلام کرد:

به نظر می رسد که مسابقه عکاس مجازی سال، در 2023 هم بازخواهد گشت. مایکل فرنچ با بیان این که مشتاقانه منتظر عکس های سال آینده است، به نوعی برگزاری مجدد این رویداد در آوریل سال آینده را تأیید کرد. این رویداد البته با توجه به پیشرفت بخش Photo Mode در بازی ها اجتناب ناپذیر بود. این بخش در چند سال اخیر در بسیاری از بازی ها با ویژگی های مجذوب کننده در دسترس قرار گرفته و به یکی از بخش های محبوب بازیکنان تبدیل شده است.

لازم به ذکر است که تصویر رد دد ریدمپشن 2 تنها اثر ارسالی میزیس نبود و این عکاس مجازی تصویری از بازی Shadow of the Tomb Raider ارسال نموده بود که اتفاقا برای دریافت جایزه هم به جمع نهایی رسید. بعلاوه بسیاری معتقد بودند که تصاویر بهتری لیاقت برنده شدن در این بخش را داشتند. به عنوان مثال تصاویری از بازی های گرن توریسمو 7 و هورایزن فوربیدن وست ارسال شده اند که بدون شک در نوع خود بسیار مجذوب کننده و چشم نواز هستند. در ادامه می توانید دیگر آثار ارسال شده را مشاهده کنید.

منبع: NME

منبع: دیجیکالا مگ

به "تصویری از رد دد ریدمپشن 2 برنده برترین عکس مجازی سال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویری از رد دد ریدمپشن 2 برنده برترین عکس مجازی سال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید