تصمیم دولت درباره قیمت بنزین ، آخرین قیمت بنزین سهمیه ای و آزاد

به گزارش وبلاگ داریوش، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به وجود شایعاتی در فضای مجازی در مورد افزایش قیمت بنزین، خاطرنشان کرد: قیمت بنزین تغییر نخواهد کرد و با توجه به فعالیت تمام پالایشگاه های کشور، تامین آن نیز پایدار است.

تصمیم دولت درباره قیمت بنزین ، آخرین قیمت بنزین سهمیه ای و آزاد

به گزارش وبلاگ داریوش به نقل از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، در ماه های گذشته چندین بار شایعه افزایش قیمت بنزین به بهانه های مختلف در فضای مجازی منتشر شده است. شایعاتی که هر بار تکذیب شده، اما باز هم پایانی برای آن قابل تصور نیست.

در روزهای اخیر نیز دوباره شایعه کمبود بنزین در کشور دست به دست می گردد. این در شرایطی است که مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از فراوری پایدار و مستمر بنزین خبر داده و حتی بیان کرد که فراوری و توزیع بنزین سوپر از سر گرفته شده است. بعلاوه هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین گرفته نشده و بنزین سهمیه ای همچنان با قیمت 1500 تومان در هر لیتر و بنزین آزاد نیز 3 هزار تومان خواهد بود.

بعلاوه تمام پالایشگاه های کشور با ظرفیت کامل در حال فراوری است و فراوری بنزین نیز بالای 100 میلیون لیتر در روز برآورد می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصمیم دولت درباره قیمت بنزین ، آخرین قیمت بنزین سهمیه ای و آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم دولت درباره قیمت بنزین ، آخرین قیمت بنزین سهمیه ای و آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید