برترین رستوران های فشم کدامند؟

به گزارش وبلاگ داریوش، تهران که رستوران زیاد دارد. ولی آخرهفته ها خیلی ها دل شان می خواهد از شهر بیرون بزنند و در جایی خوش آب و هوا غذا بخورند، بادی بیاید و رودخانه ای بگذرد و تختی باشد که رویش راحت لم بدهند و خوش باشند. مثلا کجا بروند؟ یکی از رستوران های فشم در 25 کیلومتری شمال شرق مرکز.

برترین رستوران های فشم کدامند؟

رستوران باغ بهشت

این رستوران از رستوران های نام و رسم دار فشم است، خیلی ها معتقدند برترین نیست ولی جزو خوب ها به شمار میرود. رستوران باغ بهشت در یک باغ طبقاتی قرار گرفته و در محوطه اش آلاچیق های شیشه ای هم هست. توی سایت این رستوران نوشته شده بیست سال قدمت دارد و چای زغالی جزو جاذبه های آن.

اما آنهایی که تجربه غذا خوردن در باغ بهشت را داشته اند درباه اش چه می گویند؟ خیلی ها از آلاچیق های شیک، تخت های بزرگ و فضای قشنگش تعریف نموده اند و گفته اند به نسبت پولی که می دهید غذای خوب و باکیفیتی هم می خورید، ولی وقت هایی که رستوران شلوغ است، سرویس دهی خوب انجام نمی گردد، برای پیدا کردن جای پارک با مشکل روبرو اید و باید زیاد منتظر آسانسور بایستید.

از اینها که بگذریم باید در باغ بهشت چی بخوریم؟ فیله کباب، کباب کوبیده و جوجه کباب و کباب بختیاری مورد تایید بسیاری بوده.

آدرس: ابتدای جاده فشم، اولین رستوران، سمت چپ، رستوان باغ بهشت

رستوران سفیر

اگر دنبال رستوران خانوادگی مناسبی هستید، این رستوران جزو خوب های فشم است. این نظری ست که درباره این رستوران می دهند. شما برای نشستن 3 انتخاب دارید: فضای باز، سالن و بالکن که مشرف به جاده و رودخانه است، اگرچه در روزهایی که شلوغ است، سخت می گردد در فضای بیرون جای خالی پیدا کرد.

منوی متنوع این رستوران از نقاط قوتش است، اما بعضی معتقدند قیمت ها در رستوران سفیر خیلی بالاست و این فقط مشکل این رستوران نیست و قیمت ها در بقیه رستوران های فشم هم به این شکل است.

از زیتون پرورده و ماست کوزه ای این رستوران زیاد تعریف می گردد، به اضافه ماهی و کباب جوجه بی استخوان و جوجه کباب و کباب لاری. در روزهای آخر هفته هم باقالی پلو با ماهیچه در سفیر سرو می گردد. رسم چای و قلیان و نان داغ در این رستوران هم مثل بقیه رستوان های منطقه برقرار است.

آدرس: کیلومتر 3 جاده فشم

رستوران بابا کوهی

این رستوران جزو رستوران های سنتی فشم است، داخلش کاملا سنتی ست و بیرونش را امروزی نموده اند. رستوران سنتی باباکوهی که مثل بیشتر رستوران های منطقه، صبحانه هم می دهد، از برترین رستوران های فشم است.

بی بی و دایی رستوران باباکوهی را اداره می نمایند و به عقیده خیلی ها مهربان و دست و دلبازند و چای و قلیان مجانی هم می دهند. آش، دیزی بزباش و جوجه سبزیجات این رستوران مورد تایید مشتریان بوده است.

آدرس: کیلومتر 5 جاده فشم

رستوران کاکتوس

امکان غذا خوردن در کنار رودخانه از جذابیت های رستوران کاکتوس است. این رستوران هم منوی صبحانه دارد و از حلیم هایش تعریف می نمایند. سرویس دهی ضعیف، جزو نقدها در خصوص کاکتوس است.

کاکتوس، جزو باسابقه های این منطقه است و اگر خواستید در اینجا غذا بخورید کباب کوبیده نگینی، شیشلیک، جوجه کباب و کباب برگش را امتحان کنید. آخر هفته ها این رستوران هم مثل بیشتر رستوران های منطقه شلوغ می گردد.

آدرس: نزدیک میدان فشم

منبع: اسنپ تریپ

به "برترین رستوران های فشم کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین رستوران های فشم کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید