بزرگترین بخش دیالیز بندر ماهشهر تجهیز می گردد

به گزارش وبلاگ داریوش، شنبدی با اشاره به سرانجام عملیات احداث بزرگترین بخش دیالیز استان خوزستان در بندر ماهشهر گفت: تجهیز این بخش در حال اجرا است و به زودی افتتاح می گردد.

بزرگترین بخش دیالیز بندر ماهشهر تجهیز می گردد

محمد شنبدی، مدیر شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های وبلاگ داریوش از اهواز، گفت: بخش دیالیز از سوی شرکت پتروشیمی نوید زرشیمی و با اهدای زمین از طرف حاج محمود رفیعی خیرین حوزه سلامت شهرستان ساخته شده و در مرحله تجهیز است و به زودی آماده بهره برداری می گردد.

او با بیان اینکه این بخش در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع احداث و تا به امروز 100 میلیارد ریال هزینه شده است، اضافه نمود: بخش مذکور گنجایش 29 تخت دیالیز را دارد و دارای طرح توسعه در قالب افزایش 10 تخت دیگر هم است.

شنبدی با اشاره به شناسایی و خدمات دهی به 100 بیمار دیالیزی به جز بیماران مهمان در بندر ماهشهر گفت: با بهره برداری این مرکز قطعاً احتیاج بیماران دیالیزی شهرستان رفع خواهد شد و خدمات در خور شان و منزلت بیماران ارائه می گردد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر توضیح داد: منظره نهایی همیاری و مساعدت خیرین حوزه سلامت به منظور توسعه و ارتقاء زیرساخت های بهداشتی درمانی قابل تقدیر است و امیدوارم روز به روز شاهد درخشش خیرین عرصه سلامت در سطح شهرستان باشیم.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بزرگترین بخش دیالیز بندر ماهشهر تجهیز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین بخش دیالیز بندر ماهشهر تجهیز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید