با رفتنت به استقلال باید دسته جمعی استعفا بدهیم ، آتشفشانی که با تصمیم احتمالی گلر پرسپولیس روشن خواهد شد!

به گزارش وبلاگ داریوش، دوتن از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خواهان بازنگری علیرضا بیرانوند روی تصمیم خود برای جدایی شدند.

با رفتنت به استقلال باید دسته جمعی استعفا بدهیم ، آتشفشانی که با تصمیم احتمالی گلر پرسپولیس روشن خواهد شد!

به گزارش وبلاگ داریوش آنلاین، علیرضا بیرانوند با وجود اینکه یک فصل دیگر از قراردادش با باشگاه پرسپولیس به جای مانده است تصمیم به فسخ یکطرفه قراردادش با سرخپوشان گرفت تا با توجه به پیشنهاد اغواکننده باشگاه استقلال، حاشیه های زیادی را در جابجایی تابستانی ایجاد کند.

شماره یک تیم ملی ایران که آتش اختلافاتش با درویش سر بر آورده است روز گذشته حاضر به گفت و گو با هیچ یک از مدیران باشگاه نشد اما وقتی اصرار دو تن از اعضای هیأت مدیره برای برقراری ارتباط را دید پاسخ آنها را حوالی ساعت 11 شب گذشته داد.

دو عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن آنالیز گفته های درویش در مورد آخرین جلسه اش با بیرانوند نسبت به صحبت های او کمال تعجب را کردند. بیرانوند در گفت و گو با این دو نفر بیان کرد به هیچ وجه قصد فسخ نداشته است اما بی اعتنایی شخص درویش و یکی از مسئولان باشگاه باعث چنین تصمیمی از جانب بیرانوند شده است. بعلاوه بیرانوند تقاضای مالی خود برای افزایش قرارداد را نیز اعلام نموده است اما به هر دو عضو هیأت مدیره اعلام نموده است حاضر نیست با ادبیات درویش به کار خود در پرسپولیس ادامه دهد.

نکته جالب توجه اینکه هر دو عضو هیأت مدیره اصرار به بازگشت بیرانوند داشتند. آنها رفتن دروازه بان پرسپولیس به استقلال را برای شخص بیرانوند و بعلاوه تمام اعضای هیأت مدیره سنگین دانسته و رفتن او را به مثابه استعفای دسته جمعی هیأت مدیره دانستند. آنها روی پرداخت بخش قابل توجه دیگری از پول بیرانوند تا ظهر پنجشنبه نیز تاکید کردند اما بیرانوند آن را هم فعلا نپذیرفته است.

دودِ آتش اختلافات درویش با بیرانوند نه تنها به چشم طرفداران پرسپولیس رفته است بلکه یحیی گل محمدی نیز به هیچ وجه از شرایط راضی نیست اما قصدی برای استعفا ندارد تا در مصاحبه های خود از خجالت مدیرعامل پرسپولیس در آید!

منبع: همشهری آنلاین

به "با رفتنت به استقلال باید دسته جمعی استعفا بدهیم ، آتشفشانی که با تصمیم احتمالی گلر پرسپولیس روشن خواهد شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با رفتنت به استقلال باید دسته جمعی استعفا بدهیم ، آتشفشانی که با تصمیم احتمالی گلر پرسپولیس روشن خواهد شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید