بازدید از موزه تاریخ طبیعی لرستان رایگان شد

به گزارش وبلاگ داریوش، مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: به مناسبت هفته کودک و روز کودک و محیط زیست بازید از موزه تاریخ طبیعی استان برای دانش آموزان و اعضای کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان رایگان است.

بازدید از موزه تاریخ طبیعی لرستان رایگان شد

علی سالاروند مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان اعلام کرد:به مناسبت فرا رسیدن هفته کودک با شعار حال خوش کودکی رنگ خوش زندگی و روز کودک و محیط زیست و به منظور آشنایی این قشر آینده ساز با مباحث زیست محیطی و جلب مشارکت آن ها در حفاظت از محیط زیست، بازدید از موزه تاریخ طبیعی این اداره کل برای دانش آموزان و اعضای کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به مدت یک هفته از رایگان شده است.

او ادامه داد: علاقمندان می توانند در این هفته از ساعت هشت صبح تا 12 ظهر برای بازدید رایگان از موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی استان به ساختمان موزه واقع در میدان 22 بهمن انتهای بلوار ولیعصر ساختمان اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان مراجعه نمایند.

سالاروند مطرح نمود: در موزه تاریخ طبیعی لرستان 30 گونه پستاندار، 85 گونه پرنده، 12 گونه خزنده، پنجگونه دوزیست، پنج گونه ماهی، 70 نمونه کانی و سنگ و 19 نمونه فسیل مهره داران و بی مهرگان به صورت تاکسیدرمی شده نگهداری می گردد.

وبلاگ داریوش لرستان خرم آباد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بازدید از موزه تاریخ طبیعی لرستان رایگان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از موزه تاریخ طبیعی لرستان رایگان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید