ایرپادز جدید اپل دارای سنسور های نور هوشمند خواهند بود

به گزارش وبلاگ داریوش، بعضی از گزارش ها حکایت از آن دارند که ممکن است اپل به دنبال اضافه کردن سنسور های Ambient Light در نسخه های بعدی خود دارای ایرپادز برای نظارت بر داده هایی مانند سطح اکسیژن خون و ضربان قلب باشد.

ایرپادز جدید اپل دارای سنسور های نور هوشمند خواهند بود

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اپل به ASE Technology دستور داده است سنسور های نوری محیط را فراوری کند و فرضیه بر این است که از این سنسور ها می توان برای نظارت بر شمارش حرکات ورزشی، حرکت سر و آنالیز ضربان قلب استفاده کرد.

ما در گلکسی S9 شاهد فناوری های مشابه مانند سنسور ضربان قلب هستیم که نور را به وسیله پوست شما می تاباند و سپس تغییرات نور را که به عنوان ضربان قلب بازتاب می یابد، اندازه گیری می نماید. با این وجود استفاده از چنین سنسور هایی در ایرپادز به شکل، اندازه و موقعیت فعلی آن ها در گوش وابسته نیست.

اگرچه اپل می تواند از سنسور های نور محیط برای نظارت بر میزان اکسیژن خون و سنجش میزان تناسب اندام فرد استفاده کند، اما از این داده ها نیز می توان برای آشکار ساختن شرایط سلامتی مانند مسائل تنفسی خواب استفاده کرد.

اپل در حال حاضر با استفاده از عملکرد ECG در اپل واچ سری 5 اپل در حال کشف و جلوگیری از ابتلا به بیماری های قلبی است و اکنون مدتی است شایعه شده است که ویژگی های ردیابی تناسب اندام برای ایرپادز های آینده را آزمایش می نماید.

منبع: انتخاب

به "ایرپادز جدید اپل دارای سنسور های نور هوشمند خواهند بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرپادز جدید اپل دارای سنسور های نور هوشمند خواهند بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید