اعتدادی: از صحبت های صوفی زاده ناراحتیم و دنبال حق مان هستیم، با کادر قوی برای پنجمی آسیا اعزام شدیم؟!

به گزارش وبلاگ داریوش، ملی پوش فوتسال گفت: چطور می شود که کادر قوی و دکتر روانشناس و ماساژور و مدیر فنی داشته باشیم و برای کسب مقام چهارم یا پنجم به مسابقات اعزام شویم؟!

اعتدادی: از صحبت های صوفی زاده ناراحتیم و دنبال حق مان هستیم، با کادر قوی برای پنجمی آسیا اعزام شدیم؟!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ داریوش، لیلا صوفی زاده، نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال در جدیدترین اظهارات خود در مورد پرداخت نشدن پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در آسیا بعد از دوسال، نوک پیکان را به سمت بازیکنان و کادر تیم نشانه رفته و گفت: ملی پوشان در شرایطی اعتراض می کنند که قبل از اجرای برنامه های هدفمند فدراسیون پیش بینی نمی کردند در آسیا پنجم و ششم هم شوند!

فاطمه اعتدادی ملی پوش فوتسال بانوان کشورمان در این باره به خبرنگار وبلاگ داریوش گفت: وقتی برای مسابقات آسیایی آماده می شدیم، هم فدراسیون فوتبال و هم خانم صوفی زاده نایب رئیس بانوان فدراسیون زحمت کشیدند. کادر خیلی قدرتمندی داشتیم و همه چیز خوب بود، اما چطور می شود که کادر قوی و دکتر روانشناس و ماساژور و مدیر فنی داشته باشیم و برای کسب مقام چهارم یا پنجم اعزام شویم؟!

وی ادامه داد: نمی دانم چرا خانم صوفی زاده چنین صحبتی کرده است؟ همه به خاطر این حرف ناراحت هستیم، چون مگر می شود تمرین کنیم و برای قهرمانی در مسابقات شرکت نکنیم؟! نمی دانیم چرا اینگونه صحبت شده است؟ فقط دنبال حق مان هستیم.

ملی پوش فوتسال بانوان کشورمان به اعتراض برخی بازیکنان اشاره کرد و گفت: سال گذشته برخی بازیکنان برای اینکه ناراحتی خود را نشان دهند، به اردو نیامدند، سپس برای احترام به پرچم، تیم ملی و فدراسیون، من و برخی ملی پوشان به اردو برگشتیم، اما برخی که نیامدند به اردو دعوت نشدند. این بازیکنان نمی خواستند به تیم ملی و فدراسیون بی احترامی کنند، فقط می خواستند حقشان را بگیرند، اما وقتی می بینیم این موارد گفته می شود، نمی دانیم باید چه بگوییم.

اعتدادی اظهار داشت: در مسابقات آسیایی فدراسیون کمک مان کرد، اما جان مان را گذاشتیم و هنوز هم ملی پوشان، مصدومیت های آن رقابت ها را دارند. چه کسی جواب فوتسالیستی را می دهد که خرج خانه اش را تامین می کند؟ خیلی از ملی پوشان خرج خانواده شان را می دهند. دو، سه سال پیش بیست میلیون تومان اگر پول زیادی نبود، می توانستیم برنامه ریزی کنیم، اما الان با این پول یک گوشی موبایل می توانی بخری! تازه اگر این پول را به شما بدهند!

اعتدادی عنوان کرد: به جای اینکه حق را به ما بدهند حرف هایی می زنند که انگار روبه روی هم قرار گرفته ایم در حالی که قصد ما این نیست. قصدمان این است که ملی پوشانی که زحمت کشیده اند پولشان را بگیرند. احترام همه چیز را هم داریم، اما حق مان را می خواهیم و همه به دلیل مصاحبه خانم صوفی زاده ناراحت هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعتدادی: از صحبت های صوفی زاده ناراحتیم و دنبال حق مان هستیم، با کادر قوی برای پنجمی آسیا اعزام شدیم؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتدادی: از صحبت های صوفی زاده ناراحتیم و دنبال حق مان هستیم، با کادر قوی برای پنجمی آسیا اعزام شدیم؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید