اثر فوق العاده شربت ریحان برای افطار

به گزارش وبلاگ داریوش، ریحان با اثرات معجزه آسای خود تقریباً درمان کاملی برای سلامتی انسان است. با شربتی که از جوشاندن برگ های آن به دست می آید، به بدن یاری می نماید تا سریعاً تعادل خود را بازیابد.

اثر فوق العاده شربت ریحان برای افطار

روزه داری سبب می گردد دچار افت فشار و یا قند خون شویم؛ این مسئله ممکن است عده زیادی را تحت تاثیر قرار دهد.

معمولاً مدتی طول می کشد تا بدن بتواند پس از افطار به حالت عادی بازگردد؛ اما با یاری شربت ریحان، بدن خیلی سریع ویژگی های نرمال خود را به دست می آورد.

کسانی که در ماه رمضان روزه می گیرند، ممکن است بعد از افطار دچار مسائل مختلفی شوند. خوردن یک وعده غذایی سریع بعد از گرسنگی و تشنگی طولانی مدت می تواند منجر به مسائل سلامتی مختلفی مانند سوء هاضمه، سرگیجه و حالت تهوع گردد.

به ویژه، مصرف ناگهانی قند در بدن می تواند باعث لرزش گردد؛ اما چگونه می توان این مسائل موقتی روزه داری را بلافاصله برطرف کرد.

این شربت با فواید فراوانش می تواند به منوی افطار اضافه گردد. بسیاری آبلیمو را برای برطرف مسائل موقتی روزه داری مفید می دانند؛ اما باید گفت که شربت ریحان معجزه طبیعت است که کمتر از مزایای آن باخبر هستیم.

ریحان با اثرات معجزه آسای خود تقریباً درمان کاملی برای سلامتی انسان است. با شربتی که از جوشاندن برگ های آن به دست می آید، به بدن یاری می نماید تا سریعاً تعادل خود را بازیابد.

ریحان یک آنتی باکتریال و در پاکسازی بدن نیز بسیار موثر است.

سرشار از امگا 3، منیزیم، منگنز و آهن است.

سیستم عصبی و گوارشی را شاداب می نماید.

برای زیبایی پوست استفاده می گردد. بینی و گلو را از التهاب پاک می نماید و ویروس ها را قبل از رسیدن به ریه ها از بدن دفع می نماید.

برای کم خونی مفید است.

از سرگیجه ناشی از قند خون پایین جلوگیری می نماید.

به کاهش وزن یاری می نماید؛ زیرا یک تقویت کننده سموم است.

احتیاج بدن به مایعات را برآورده می نماید و از عملکرد غدد فوق کلیوی پشتیبانی می نماید. عملکرد کلیه ها را افزایش می دهد و از تشکیل سنگ کلیه جلوگیری می نماید.

تهیه این شربت با روش دم کردن مفیدتر است تا ویتامین ها و مواد معدنی ریحان از بین نروند. ریحان را به آب جوش اضافه کنید. پس از 5 دقیقه دم کردن، آن را صاف نموده و در ظرف مناسب قرار دهید. نصف لیمو را با پوست آن بریده و داخل آن بریزید. ترجیحا در صورت تمایل میزان کمی هم دارچین و میخک به آن اضافه کنید.

منبع: فرادید

به "اثر فوق العاده شربت ریحان برای افطار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اثر فوق العاده شربت ریحان برای افطار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید