کمالوند: حضورم در سایپا ارتباطی به مسائل مالی ندارد، با مجیدی اختلافی ندارم

به گزارش وبلاگ داریوش، سرمربی جدید تیم فوتبال سایپا گفت: با مجیدی برای جدایی به توافق رسیدیم.

کمالوند: حضورم در سایپا ارتباطی به مسائل مالی ندارد، با مجیدی اختلافی ندارم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ داریوش، فراز کمالوند در حاشیه مراسم معارفه اش به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سایپا گفت: حرفه ما مربیگری است و بعد از پیشنهاد سایپا با توافق با فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به این جمع بندی رسیدیم که به سایپا کمک کنم. سایپا دارای امکانات سخت افزاری خوب و جزو معدود تیم های تهرانی است که باقی مانده است. امیدوارم این تیم با پتانسیلی که دارد در لیگ برتر بماند. فاصله بازی ها کم است و امیدوارم به چیزی که می خواهیم برسیم.

وی در خصوص اینکه گفته می شود مبلغ پیشنهادی سایپا علت جدایی اش از استقلال بوده است، گفت: این حرف ها کدام است؟ من برای کمک به سایپا آمدم. بحث مبلغ زاییده تفکر افرادی است که معین نیست به چه چیزی فکر می کنند. حضورم در استقلال به خاطر فرهاد مجیدی بود. ما دوست صمیمی 30 ساله است و اختلافی نداشتیم.

سرمربی سایپا در خصوص اینکه سراجی گفته که احمد مددی، مدیرعامل باشگاه سایپا مخالف حضور او در سایپا بوده است، گفت: ایشان دوست داشت در استقلال بماند، اما چون با نظر فنی مجیدی آمده بودم توانستم نظر او را جلب کنم. قراردادم با استقلال قلبی بود، چرا که با مجیدی 30 سال است که دوست هستم.

کمالوند درباره نقشش در صعود تیم فوتبال استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شرح داد:من نقش بسیار جزیی داشتم. نقش اصلی را پس از لطف خدا، بازیکنان و فرهاد مجیدی داشتند. من گوشه ای از کار را گرفتم. خدا را شکر دل هواداران استقلال خوش شد. هواداران در مدت های اخیر از اتفاقات استقلال ناراحت بودند. با آمدن مجیدی فرایند رو به رشد استقلال ادامه پیدا می کند. این تیم لیاقت رسیدن به فینال آسیا را دارد.

وی در خصوص قرارداد یک سال و نیمه او با سایپا و برنامه هایش برای این تیم خاطرنشان کرد: چو فردا شود، فکر فردا کنیم. درباره دستیاران نیز فردا صحبت می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کمالوند: حضورم در سایپا ارتباطی به مسائل مالی ندارد، با مجیدی اختلافی ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: حضورم در سایپا ارتباطی به مسائل مالی ندارد، با مجیدی اختلافی ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید