پیش بینی وزش باد شدید در تهران ، کاهش دید و کیفیت هوا دور از انتظار نیست

به گزارش وبلاگ داریوش، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران شرایط جوی این استان، آسمانی صاف تا قسمتی ابری و در نیمه جنوبی، نواحی غربی و ارتفاعات وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک پیش بینی می گردد.

پیش بینی وزش باد شدید در تهران ، کاهش دید و کیفیت هوا دور از انتظار نیست

به گزارش وبلاگ داریوش، بر اساس آنالیز نقشه های پیش بینی هوا، شرایط جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری، در برخی ساعت ها همراه با افزایش وزش باد پیش بینی می گردد.

امروز تا ظهر فردا (19 تا 20 شهریور) و عصر سه شنبه تا ظهر پنجشنبه (21 تا 23 شهریور) با تشدید ناپایداری ها، گاهی وزش باد شدید تا خیلی شدید به ویژه در نیمه جنوبی، نواحی غربی و ارتفاعات استان مورد انتظار است، بعلاوه خیزش گردوخاک و گاهی انتقال گرد و غبار از استان های مجاور و کاهش دید و کیفیت هوا به ویژه در نواحی جنوبی و غربی دور از انتظار نیست.

در ارتفاعات شمال و شمال شرق استان طی امروز و فردا در بازه زمانی بعد از ظهر تا شب، گاهی افزایش ابر و در ارتفاعات بالادست رگبار پراکنده با احتمال رعدوبرق پیش بینی می گردد.

امشب و فردا کاهش نسبتا محسوس دما و سه شنبه افزایش نسبی دما مورد انتظار است.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا(20 شهریور) صاف و افزایش باد با احتمال وزش باد شدید با حداقل دمای 22 و حداکثر دمای 32 درجه سانتیگراد و در روز سه شنبه (21 شهریور) صاف در برخی ساعت ها افزایش باد و در شب قسمتی ابری با حداقل دمای 23 و حداکثر دمای 34 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 38 درجه سانتیگراد، گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "پیش بینی وزش باد شدید در تهران ، کاهش دید و کیفیت هوا دور از انتظار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی وزش باد شدید در تهران ، کاهش دید و کیفیت هوا دور از انتظار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید