پیغام وزیر ارشاد به جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان

به گزارش وبلاگ داریوش، پیغام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان منتشر شد.

پیغام وزیر ارشاد به جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ داریوش به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان پیغام داد.

متن پیغام وزیر ارشاد به جشنواره سی وسوم به توضیح زیر است:

به نام خدا

فیلم های بچه ها و نوجوانان، بخش قابل افتخار از سینمای ایران است که در پرتو اندیشه های انسانی، قله های رفیع عزت و افتخار را با تکیه بر درایت و تفکر هنرمندان فتح نموده و درفش فضایل ناب اخلاقی را جاودانه ساخته است.

به عنوان یک مسلمان ایرانی، نمی توان افتخارات بین المللی این گونه آثار نمایشی را که نشأت گرفته از ارزش های متعالی است، نادیده انگاشت.

در آستانه برگزاری سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان، هنر دوستان این مرز و بوم، نظاره گر درخت برومند سی و سه ساله ای است که در سایه سار آن، جهت سینمای کودک و نوجوان ایران تجربه های پرثمری را پیموده و در پیش خواهد داشت.

با تغییر سبک زندگی نشأت گرفته از گسترش کووید 19، دست اندرکاران جشنواره، همدوش با هنرآفرینان این عرصه همچون دوران حماسه ساز دفاع مقدس، درصدد هستند تا تهدید ها را به فرصت ها تبدیل نمایند.

با آرزوی موفقیت برای تمامی سازندگان فیلم های بچه ها و نوجوانان که با مساعی و کوشش های خالصانه خویش، چراغ پرفروغ این رویداد فرهنگی را روشن نگاه داشته اند، امیدوارم در سایه عنایات خداوند متعال، شاهد شور و طراوت نوجویان این گونه از سینما باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیغام وزیر ارشاد به جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام وزیر ارشاد به جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید