وزیر بهداشت انگلیس: تا چند هفته دیگر به اوج شیوع کرونا می رسیم

به گزارش وبلاگ داریوش، وزیر بهداشت انگلیس گفت نقطه اوج شیوع ویروس کرونا در این کشور در چند هفته آینده رقم خواهد خورد و زمان آن به رعایت قوانین قرنطینه از سوی مردم بستگی دارد.

وزیر بهداشت انگلیس: تا چند هفته دیگر به اوج شیوع کرونا می رسیم

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ داریوش، مت هنکاک وزیر بهداشت انگلیس روز جمعه گفت، این کشور طی هفته های آینده به نقطه اوج شیوع کرونا خواهد رسید.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، هنکاک پس از خروج از قرنطینه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا گفت، نقطه اوج ابتلا به ویروس کرونا در انگلیس ظرف چند هفته آینده رخ خواهد داد و طولانی شدن این زمان به همکاری مردم و رعایت قوانین قرنطینه بستگی دارد.

او در مصاحبه با رادیو بی بی سی توضیح داد: مد ل سازی ها نشان می دهد که زمان رسیدن به پیک [شیوع کرونا]نسبت به قبل اندکی نزدیک تر شده است و به چند هفته آینده رسیده است، اما این پیک حساسیت بالایی به نحوه تبعیت مردم از قوانین فاصله گذاری اجتماعی خواهد داشت.

هنکاک روز گذشته نیز گفته بود، خدمات ملی سلامت انگلیس باید بتواند تا پایان ماه جاری میلادی به توانایی انجام 100 هزار آزمایش تشخیص کرونا در روز دست پیدا کند.

تا کنون در انگلیس بیش از 33 هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند و 2921 نفر نیز در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وزیر بهداشت انگلیس: تا چند هفته دیگر به اوج شیوع کرونا می رسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر بهداشت انگلیس: تا چند هفته دیگر به اوج شیوع کرونا می رسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید