نصب 45 پست هوایی برق در شهرستان جهرم

به گزارش وبلاگ داریوش، مدیر توزیع نیروی برق شهرستان جهرم گفت: 45 پست هوایی با هدف برطرف مشکل افت ولتاژ مشترکین برق در شهرستان جهرم نصب شد.

نصب 45 پست هوایی برق در شهرستان جهرم

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان جهرم گفت: 46 عدد پست هوایی به منظور عملیات برطرف افت ولتاژ و فول باری پست های برق شهرستان جهرم با هزینه ای بالغ بر 80 میلیارد ریال، در حال نصب است.

محمد اکوان گفت: در 6 ماه اول سال 1401 و برای برطرف مشکل افت ولتاژ مشترکین برق در نقاط مختلف شهرستان جهرم تعداد 38 عدد پست هوایی در قالب عملیات برطرف افت ولتاژ و فولباری پست های برق شهرستان با هزینه بالغ بر 60 میلیارد ریال جهت افزایش قدرت پست های برق تخصیص یافت.

او گفت: تا به امروز تعداد 8 پست نو در سطح شهرستان با هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال برای رفاه حال شهروندان در سطح شهر و روستا نصب شده است و نصب سایر پست ها در دستور کار است.

اکوان گفت: این عملیات تا خاتمه امسال ادامه دارد و مبلغ اعتبار کل این پروژه افزون بر 120 میلیارد ریال است و گزارش تکمیلی بخش دوم به شهروندان ارائه خواهد شد.

او ضمن تقدیر از مساعدت و پیگیری های مستمر نماینده شهرستان جهرم و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، گفت: مجموعه صنعت برق قدردان صبر و حوصله شهروندان است.

شهرستان جهرم در فاصله 193 کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار گرفته است.

وبلاگ داریوش فارس شیراز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نصب 45 پست هوایی برق در شهرستان جهرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب 45 پست هوایی برق در شهرستان جهرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید