مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ربات کیکی تا رنگبندی ساعت هوشمند تازه سامسونگ

به گزارش وبلاگ داریوش، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ربات کیکی تا رنگبندی ساعت هوشمند تازه سامسونگ

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

نحوه پاک کردن جستجوهای پیشنهادی در اینستاگرام برای آیفون بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. برای انجام این کار کافیست چند مرحله ساده را انجام دهید تا به نتیجه برسید.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

این روزها بازار ربات های اجتماعی بسیار داغ است و یکی از محبوب ترین ربات های اجتماعی نیز ربات موسوم به کیکی است. این ربات مجذوب نماینده، وعده دوستی صمیمانه را به کاربران می دهد اما پرسش این است که آیا واقعا این ربات 1500 دلاری ارزش خرید دارد؟مشروح خبر را اینجا بخوانید.

بازوی رباتیک یکی از نوترین ایده هایی است که بری تسهیل دریافت انرژی به وسیله ایستگاههای شارژ الکترونیک مورد استفاده قرار می گیرد. این بازوی رباتیک در مرحله آزمایشی قرار دارند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

بعضی از تحلیلگران بازار فناوری پیشبینی هایی نو در خصوص آیفون 11 را منتشر نموده اند. براساس این پیشبینی ها، آیفون 11 از Apple Pencil پشتیبانی می نماید.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

با وجود این که این روزها بسیاری از افراد برای رانندگی خود از ابزارهای هوشمندی مثل اپلیکیشن ها یا سیستم های صوتی گویا استفاده می نمایند، اما به نظر می رسد این موضوع برای افرادی که سن و سال بالایی دارند چندان مفید نیست. مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ربات کیکی تا رنگبندی ساعت هوشمند تازه سامسونگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ربات کیکی تا رنگبندی ساعت هوشمند تازه سامسونگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید