ماوسی که با حرکات دهان و زبان کار می نماید!

به گزارش وبلاگ داریوش به نقل از اینترستینگ انجیرینگ، این دستگاه در اصل مانند یک محافظ دندان پوشیده می گردد و جالب آنکه ماوس پد نام دارد. این گجت پوشیدنی در قسمت دندان های بالای کاربر قرار می گیرد و از سوی دیگر یک پد حسگر لمسی حساس به زبان در بخش سقف دهان قرار می گیرد.

ماوسی که با حرکات دهان و زبان کار می نماید!

این ماوس پد در حالت مکیدن عملکرد راست کلیک را انجام می دهد و برای کلیک چپ کافی است فرد زبانش را فشار دهد. در این میانه گزینه بلوتوث برای تبادل اطلاعات میان دستگاه های ثابت و موبایل در مسافت های نزدیک به کار می رود.

فناوری مذکور به طور کلی به عنوان جایگزینی برای اتصالات سیمی به کار می رود تا فایل های بین دو دستگاه در فاصله نزدیک را جابه جا و موبایل و دستگاه پخش موسیقی را با هدفون های بی سیم متصل کند.

جالب آنکه گجت پوشیدنی مذکور اختلال اندکی در صحبت کردن فرد ایجاد می نماید اما در عین حال این یک ویژگی است که می تواند برای افراد دچار فلج چهار اندام مفید باشد.

در وب سایت شرکت سازنده ماوس پد آمده است: این ابزار با یاری زبان فرد و فناوری بلوتوث، رایانه، موبایل هوشمند یا تبلت را کنترل می نماید. هرچند گجت قابل مشاهده نیست اما همواره در دسترس است و طوری روی سقف دهان فرد قرار می گیرد تا تمام قدرت یک پد لمسی معمول را در نوک زبان قرار دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ماوسی که با حرکات دهان و زبان کار می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماوسی که با حرکات دهان و زبان کار می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید