ماجرای فرار حمید بقایی صحت دارد؟

به گزارش وبلاگ داریوش، وکیل حمید بقایی درباره آخرین شرایط جسمانی موکل خود پس از تصادف در غرب کشور اطلاع داد.

ماجرای فرار حمید بقایی صحت دارد؟

به گزارش باشگاه وبلاگ داریوش، مهران عبدالله پور وکیل حمید بقایی، با اشاره به آخرین شرایط موکل خود اظهار کرد: پس از تصادفی که موکل بنده در غرب کشور داشت، هم اکنون با اجازه و نظر پزشکی قانونی خارج از زندان در حال تکمیل فرایند درمان خود است.

وی ادامه داد: در حال حاضر فرایند درمان موکل بنده در منزل انجام می گردد و تا زمانی که پزشکان تشخیص دهند و او اجازه داشته باشد، در خانه و خارج از زندان می ماند.

این وکیل دادگستری با اشاره به بعضی صحبت ها مبنی بر احتمال فرار حمید بقایی اظهار کرد: بعضی شایعات وجود دارد که بر اساس آن گفته شده از آنجایی که آقای بقایی غرب کشور تصادف نموده در حال خروج از کشور بوده است، اما اگر کسی قصد فرار از کشور را داشته باشد با خودروی شخصی خود این کار را انجام می دهد؟

عبدالله پور گفت: آقای بقایی را همه می شناسند و او با خودروی شخصی خود به غرب کشور رفته بود، پس اینکه گفته می گردد قصد فرار داشته عقلانی نیست.

وی ادامه داد: موکل بنده در غرب کشور عظیم شده و پدر او در کرمانشاه نظامی بوده است، به همین دلیل از فرصت به وجود آمده استفاده نموده تا به سفر برود و همان جا تصادف کرد و اکنون در خانه است.

منبع: فرارو

به "ماجرای فرار حمید بقایی صحت دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای فرار حمید بقایی صحت دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید