فلج شدن فیروز نادری دانشمند معروف در حادثه ای عجیب و باورنکردنی!

به گزارش وبلاگ داریوش، ایسنا نوشت: فیروز نادری، دانشمند ایرانی که سابقه فعالیت در سطوح بالای آژانس فضایی آمریکا را در کارنامه دارد، در صفحه فیسبوک خود اظهار داشت که در پی یک حادثه از گردن به پایین دچار فلج شده است.

فلج شدن فیروز نادری دانشمند معروف در حادثه ای عجیب و باورنکردنی!

در اطلاعیه ای که در صفحه فیسبوک آقای نادری همراه با عکسی از او روی تخت بیمارستان منتشر شده، آمده است که او در پی افت ناگهانی ضربان قلب از حال رفته و به علت برخورد سرش به دیوار و جابجایی مهره گردن، نخاعش آسیب دیده است و این موضوع باعث شده از گردن به پایین فلج گردد.

او گفته که عمل جراحی روی گردنش در روز دوشنبه اول خرداد صورت گرفته است و دوران نقاهتش چهار تا پنج ماه طول می کشد.

نادری گفته است که تا چند ماه آینده در شبکه های اجتماعی نخواهد بود و خانواده اش هر از گاهی به نیابت از او پست می گذارند.

وی گفته که این خبر را برای جلوگیری از انتشار شایعات منتشر نموده است.

وی در صفحه فیسبوک خود با انتشار عکسی از خویش روی تخت بیمارستان نوشت: زندگی غیر قابل پیش بینی است. ضربان قلبم به صورت ناگهانی کم شد که باعث شد بیهوش شوم و سرم به دیوار بخورد و یکی از مهره های گردنم به کانال عصبی وارد شده و موجب فلج کامل از گردن به پایین شد.

جراحی روی گردنم روز دوشنبه (اول خرداد) انجام شد. دوران نقاهت سخت و طولانی 4 تا 5 ماهه پیش رو دارم که تنها با حمایت دوستان و محبت خانواده ام امکان پذیر می گردد.

من برای چند ماه در فضای مجازی نخواهم بود. وقتی بهتر شوم، پیش شما بازمی گردم. هر از گاهی خانواده ام پست می گذارند. من این یادداشت را به این علت منتشر می کنم که بعضی شایعات غیرمستند در حال پخش شدن است.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "فلج شدن فیروز نادری دانشمند معروف در حادثه ای عجیب و باورنکردنی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلج شدن فیروز نادری دانشمند معروف در حادثه ای عجیب و باورنکردنی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید