عکس ، به روزرسانی عجیب واتساپ

به گزارش وبلاگ داریوش، زومیت نوشت: واتساپ با انتشار نسخه آزمایشی تازه در گوگل پلی، امکان ایجاد نظرسنجی را در چت های دونفره و خصوصی، دراختیار کاربران قرار داده است.

عکس ، به روزرسانی عجیب واتساپ

به روزرسانی آزمایشی تازه واتساپ با شماره نسخه 2.22.23.12 در فروشگاه پلی استور دردسترس کاربران نهاده شد. مهم ترین قابلیت اضافه شده به این نسخه، امکان ایجاد نظرسنجی است؛ اکنون این ویژگی نه تنها در گروه ها، بلکه در چت های دونفره و خصوصی نیز ارائه شده است.

به نوشته Gizchina، پیش از این، امکان ایجاد نظرسنجی در گروه های واتساپ با به روزرسانی آزمایشی 2.22.21.16 ارائه شد که البته فقط تعداد محدودی از کاربران بتا به آن دسترسی داشتند، اما ویژگی تازهی به نسخه آزمایشی 2.22.23.12 این پیغام رسان اضافه شده است که به افراد اجازه می دهد حتی در چت های خصوصی دونفره نیز نظرسنجی ایجاد نمایند.

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، رابط کاربری واتساپ برای ایجاد نظرسنجی در چت های خصوصی، مشابه گزینه های موجود برای ایجاد نظرسنجی در گروه ها است.

ابتدا تعیین نبود که چرا واتساپ امکان ایجاد نظرسنجی را در چت های دونفره فراهم نموده است، اما اگر خوب به موضوع نگاه کنیم، در بعضی مواقع گزینه های مختلفی دارید که می خواهید آن ها را به همراه یک سؤال برای شخص موردنظر مطرح کنید. دقیقاً مثل نظرسنجی های گروهی، امکان ایجاد نظرسنجی با 12 گزینه در چت های خصوصی واتساپ دردسترس کاربران است. این پیغام رسان، پس از دریافت رأی، نتایج را به طور اتوماتیک به روزرسانی می نماید. نکته دیگر این است که نظرسنجی ها در چت های خصوصی و بعلاوه در گروه ها، به طور سرتاسری رمزنگاری شده اند و بنابراین هیچ کس نمی تواند محتوای آن ها را مشاهده کند.

درحال حاضر امکان ایجاد نظرسنجی در چت های خصوصی واتساپ، فقط دردسترس کاربرانی قرار گرفته است که نسخه آزمایشی این پیغام رسان را ازطریق فروشگاه گوگل پلی دانلود و نصب نموده اند و بعلاوه تاریخ دقیقی برای انتشار عمومی این ویژگی اعلام نشده است، اما انتظار می رود طی روزهای آینده دراختیار تعداد بیشتری از کاربران قرار گیرد.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "عکس ، به روزرسانی عجیب واتساپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، به روزرسانی عجیب واتساپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید