شرکت سرشناس فضایی تعدیل نیرو می نماید ، کاهش 10 درصدی تعداد کارکنان اسپیس ایکس در راه است

به گزارش وبلاگ داریوش، شرکت اسپیس ایکس به مدیرعاملی ایلان ماسک اعلام نمود که به زودی اقدام به کاهش 10 درصدی نیروهای خود می نماید. هدف از این کار مدیریت هزینه ها عنوان شده است.

شرکت سرشناس فضایی تعدیل نیرو می نماید ، کاهش 10 درصدی تعداد کارکنان اسپیس ایکس در راه است

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این خبر پس از آن منتشر می گردد که مدتی پیش اعلام شد تسلا آغاز به توسعه یک طرح بلندپروازانه برای توسعه و آزمایش یک فضاپیمای تازه نموده است.

در بیانیه ای که تسلا منتشر نموده اعلام شده است که هدف از این اخراج ها کوشش برای تبدیل شدن به یک شرکت کاملا به مقدار(نه بزرگ و نه کوچک)است.

درواقع اسپیس ایکس اعلام نموده برای پیروزیت کامل باید تبدیل به یک شرکت کوچکترگردد. به نظر می رسد این شرکت اهدافی منحصر به فرد برای ارائه خدمات به مشتریان خود و پیروزیت در توسعه فضایی دارد. اسپیس ایکس در متن بیانیه خود می نویسد: هر یک از این پیشرفتها، حتی زمانی که به طور جداگانه انجام می شوند، بعضی از سازمان های تابعه را ورشکست نموده اند. این به این معنی است که ما باید بعضی از اعضای با استعداد تیم خود را کنار بگذاریم. ما از همه کارهایی که این گروهها انجام داده اند و تعهدشان به ماموریت اسپیس ایکس سپاسگزاریم. این اقدام تنها با توجه به چالش های فوق العاده سخت رخ می دهد و در غیر این صورت ضروری نخواهد بود.

این کمپانی اواخر سال 2017، حداقل 7000 نفر را استخدام کرد، اما اکنون و بر اساس خبرها حداقل 700 کارمند خود را از دست می دهد. هنوز تعیین نیست که این کارمندان دقیقا از چه بخش هایی هستند و آیا مشاغلی مهم مانند مهندس، کارمند بخش فراوری، مسئول پروژه های خاص و غیره را شامل می شوند یا خیر.

اخراج از این زنگ خطر زنگ زده تقریبا در سراسر هیئت مدیره، اما شرکت اصرار دارد که آن را حلال و پیروز است. و حقیقتا حتی اگر اینطور نبود، تصور این است که آن وسیله بسیار پیروزی و فزاینده قابل اعتماد Falcon 9 در هر زمان به زودی خاتمه خواهد یافت. در واقع می توان انتظار داشت که شماره های راه اندازی با افزایش مشکالت مالی به منظور افزایش عایدی افزایش یابد.

منبع: انتخاب

به "شرکت سرشناس فضایی تعدیل نیرو می نماید ، کاهش 10 درصدی تعداد کارکنان اسپیس ایکس در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت سرشناس فضایی تعدیل نیرو می نماید ، کاهش 10 درصدی تعداد کارکنان اسپیس ایکس در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید