رویداد راهکارهای منابع انسانی برگزار می شود

به گزارش وبلاگ داریوش، در حال حاضر یکی از راهکارهای تامین منابع انسانی بر اساس خود اظهاری کاری کارجو صورت می گیرد و ارزیابی رزومه کاری فرد انجام نمی شود که این موضوع زمان و هزینه زیادی را برای کارفرما به همراه دارد و سبب می شود که فرد کارجو هم موقعیت شغلی مناسبی را پیدا نکند.

رویداد راهکارهای منابع انسانی برگزار می شود

روش های کاریابی فعلی دارای نواقص زیادی است و باید بتوانیم از راهکارهای مناسب و فناوری نوین جهت کمک به کارجو و کارفرما استفاده کرد.

در حال حاضر پلتفرمی با استفاده از تکنولوژی و فناوری های نو تهیه شده که در رویداد راهکارهای مدیریت منابع انسانی در 21 تیر ماه سال جاری از آن رونمایی خواهد شد.

این پلتفرم نو در کمک به افراد کارجو و کارفرما بسیار حائز اهمیت است و در پیشگیری از اتلاف وقت، انرژی و هزینه ها بسیار موثر واقع خواهد شد.

افراد کارجو می توانند از طریق پلت فرم ایران اچ آر رزومه خود را بسازند و در پلتفرم قرار دهند همچنین افراد کارفرما هم می تواند رزومه آنها را از طریق این پلتفرم بررسی و مورد ارزیابی قرار دهند و پس از احراز صلاحیت افراد کارجو آنها را به کار گیری کنند.

در حال حاضر بیش از 450 هزار کارجو از بنیاد ملی نخبگان و مجموعه مسابقات فناور و ... در این پلتفرم عضو هستند که همه کارجویان به صورت آزاد هم می توانند بعداز رونمایی از امکانات این پلتفرم در 21 تیرماه، بهره مند شوند، همچنین امکان استفاده سازمان ها و وزارتخانه ها، بخش دولتی و خصوصی و ... جهت شناسایی نیروی انسانی مناسب از این پلتفرم وجود دارد.

رویداد راهکارهای منابع انسانی در روز 21 تیر و به صورت آنلاین برای علاقمندان نمایش داده می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رویداد راهکارهای منابع انسانی برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد راهکارهای منابع انسانی برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید