در انتخاب شهردار بین منتخبین شورا اختلاف وجود دارد؟

به گزارش وبلاگ داریوش، عضو منتخب شورای شهر تهران با رد هر گونه اختلاف بین منتخبین شورای شهر تهران در فرایند انتخاب شهردار گفت: قاعدتاً هر کدام از اعضا نظر و سلیقه ای دارند، اما هیچ اختلافی در این حوزه وجود ندارد.

در انتخاب شهردار بین منتخبین شورا اختلاف وجود دارد؟

به گزارش تسنیم، مهدی چمران با اشاره به شروع آنالیز برنامه های گزینه های تصدی شهرداری تهران اظهار کرد: از امروز صبح جلسات شروع شده و این جلسات به صورت فشرده ادامه خواهد داشت.

وی توضیح داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته قرار است در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برنامه گزینه های شهرداری تهران به وسیله منتخبین شورای شهر تهران آنالیز و در نهایت امتیازدهی گردد.

عضو منتخب شورای شهر تهران اظهار داشت: طبق هماهنگی صورت گرفته با منتخبین شورای شهر تهران قرار است از بین گزینه های تصدی شهرداری تهران 3 نفری که بیشترین امتیاز را داشته باشند انتخاب و به مرحله بعدی راه پیدا نمایند. پیش بینی می گردد این فرآیند تا اوایل هفته آینده ادامه داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا محتمل است گزینه ای خارج از 11 گزینه فعلی شهرداری تهران به اسم شهردار تازه انتخاب گردد گفت: به هیچ اسم این موضوع مورد نظر منتخبین نیست و شهردار تهران قطعا از بین 11 گزینه شهرداری تهران انتخاب خواهد شد.

چمران اضافه نمود: اسماعیل مقدم، معصومه آباد، جمال آبرومند، مهرداد بذرپاش، محسن پیرهادی، مازیار حسینی، هابیل درویش، علیرضا زاکانی، عباس علی آبادی، رستم قاسمی و علی نیکزاد 11 نفر گزینه شهرداری تهران هستند از بین آن ها شهردار انتخاب خواهد شد.

وی با رد هرگونه اختلاف بین منتخبین شورای شهر تهران در فرآیند شهردار تهران توضیح داد: قاعدتاً هر کدام از اعضا نظر و سلیقه ای دارند، اما هیچ اختلافی در این حوزه وجود ندارد.

منبع: فرارو

به "در انتخاب شهردار بین منتخبین شورا اختلاف وجود دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در انتخاب شهردار بین منتخبین شورا اختلاف وجود دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید