خبرنگاران افزون بر سه هزار و 200 دستگاه ارز دیجیتال در ساوه و زرندیه کشف شد

به گزارش وبلاگ داریوش، ساوه- خبرنگاران - فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف سه هزار و 291 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق در طرح های عملیاتی یک ماه اخیر پلیس شهرستان های ساوه و زرندیه اطلاع داد.

خبرنگاران افزون بر سه هزار و 200 دستگاه ارز دیجیتال در ساوه و زرندیه کشف شد

به گزارش پایگاه خبری پلیس سردار حسن مفخمی شهرستانی در تشریح این خبر گفت: ارزش این دستگاه های قاچاق 125 میلیارد ریال برآورد شده است.

وی اضافه نمود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان های ساوه و زرندیه به وسیله کار اطلاعاتی نسبت به دپوی تعداد زیادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) در تعدادی از شرکت های صنعتی این شهرستان ها آگاه شده و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی گفت: ماموران پس از شناسایی این شرکت های صنعتی و هماهنگی با دستگاه قضائی، در هشت مورد عملیات جداگانه پیروز به کشف سه هزار و 291 دستگاه ماینر قاچاق بدون مدارک گمرکی شدند.

سردار شهرستانی گفت: 9 نفر در این عملیات ها دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با تاکید بر برخورد قانونی نیروی انتظامی با سودجویان عرصه مالی از شهروندان خواست که در صورت مشاهده این قبیل جرائم مراتب را به وسیله تماس با سامانه تلفنی 110 اطلاع دهند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران افزون بر سه هزار و 200 دستگاه ارز دیجیتال در ساوه و زرندیه کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران افزون بر سه هزار و 200 دستگاه ارز دیجیتال در ساوه و زرندیه کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید