حمله گرگ به سه شهروند در همدان

به گزارش وبلاگ داریوش، مدیر مرکز آموزشی درمانی بیمارستان بعثت همدان گفت: هم اینک حال هر سه نفر مجروح ناشی از حمله گرگ مساعد است و یکی از مجروحان هم ترخیص شد.

حمله گرگ به سه شهروند در همدان

جعفر شاهرخی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد: سه مصدوم شامل 2 مرد و یک زن از ناحیه دست و پا دچار جراحات ناشی از گاز گرفتگی حیوان وحشی شده بودند.

وی اضافه کرد: اقدامات بهداشتی و درمانی به خصوص تزریق واکسن با هماهنگی مرکز بهداشت برای آنها صورت گرفت بعلاوه با انتقال به اتاق عمل، زخم های بدن به وسیله پزشک کشیک مداوا، ترمیم و پانسمان شد.

مدیر مرکز آموزشی درمانی بیمارستان بعثت همدان اضافه کرد: این افراد هم اینک زیر نظر پزشک هستند و احتمال می رود امروز از بیمارستان ترخیص شوند.

شاهرخی ادامه داد: بعلاوه یکی دیگر از مصدومان به صورت سرپایی مداوا شد و پس از دریافت توصیه ها و مشاوره های لازم از بیمارستان ترخیص شد.

وی اعلام کرد: مرکز آموزشی درمانی بیمارستان بعثت همدان با مرکز بهداشت برای واکسیناسیون مصدومان ناشی از گازگرفتگی حیوانات هماهنگ است.

مدیر مرکز آموزشی درمانی بیمارستان بعثت همدان گفت: هر چند اندازه جراحت وارده ناشی از حمله گرگ به این افراد جدی نبود اما در صورت کوچک ترین صدمه بدنی باید مصدومان به مراکز بهداشتی مراجعه و واکسن مورد احتیاج را دریافت نمایند چرا که احتمال انتقال ویروس هاری زیاد است.

شاهرخی اضافه کرد: مرحله نخست واکسن در بیمارستان به وسیله تیم معاونت بهداشتی به این افراد تزریق شد و مراحل بعدی در زمان های پیش بینی شده تزریق می گردد.

به گزارش ایرنا، روز گذشته (آدینه) حمله یک قلاده گرگ وحشی سه شهروند همدانی را مجروح و راهی بیمارستان کرد.

منبع: فرارو

به "حمله گرگ به سه شهروند در همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله گرگ به سه شهروند در همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید