ثبت 67 هزار مبتلای به کرونا و 900 کشته در آمریکا

به گزارش وبلاگ داریوش، آخرین آمار اعلامی از آمریکا حاکی از آن است که شمار مبتلایان ویروس کرونا در این کشور بیش از شصت وهفت هزار نفر در بیست وچهار ساعت گذشته افزایش داشته است.

ثبت 67 هزار مبتلای به کرونا و 900 کشته در آمریکا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ داریوش، همزمان با هشدار های مکرر مسئولان درمانی مختلف در آمریکا درباره افزایش سریع شمار مبتلایان به ویروس کووید19 در این کشور، شمار ابتلای روزانه در ایالات متحده همچنان رو به افزایش است.

برآورد های وبگاه آماری وُرلداُمتر نشان می دهد طی بیست وچهار ساعت گذشته از تمام ایالت های آمریکا به صورت مجموع، 67413 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده است.

بر این اساس، طی یک روز گذشته نیز 908 آمریکایی بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

بدین ترتیب، شمار کل مبتلایان به ویروس کووید19 در آمریکا به 4،315،709 نفر و تعداد قربانیان بر اثر این بیماری به 149،398 تن افزایش یافت.

آمار وبگاه ورلدامتر مقداری از آمار دانشگاه جانز هاپکینز از شمار مبتلایان و جان باختگان بیشتر است و دلیل آن نیز عدم اعلام آمار از سوی بعضی ایالت های آمریکا از جمله نیویورک به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری این کشور موسوم به CDC است که به تبع در سایت جانز هاپکینز نیز درج نمی گردد.

پیش بینی ها و مدل سازی های مؤسسه مطالعات و ارزیابی های بهداشتی در دانشگاه واشنگتن نشان می دهد تا ماه نوامبر (آبان) شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به حدود 210 هزار نفر می رسد.

این در حالی است که سازمان سی دی سی هفته قبل بیان کرد نتایج تست پادتن ویروس کرونا در حد فاصل اواخر ماه مارس تا اوایل ماه می نشان می دهد، شمار مبتلایان این ویروس در آمریکا شاید 10 برابر آمار های رسمی باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت 67 هزار مبتلای به کرونا و 900 کشته در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت 67 هزار مبتلای به کرونا و 900 کشته در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید