تمهیدات شهرداری تهران درخصوص بارش برف

به گزارش وبلاگ داریوش، تهران (پانا) - مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران گفت از روز گذشته 306 دستگاه خودروی برف روب و نمک پاش در سطح منطقه ها 22 گانه مستقر شده اند و از امروز صبح 500 دستگاه خودروی غیرتخصصی دیگر هم اضافه شده است تا شهر با تشدید بارش برف دچار مشکل نشود.

تمهیدات شهرداری تهران درخصوص بارش برف

به گزارش سایت شهر، اصغر عطایی درباره شرایط خدمت رسانی سازمان خدمات شهری در ساعات برفی مرکز، اعلام کرد: روز گذشته بارش باران در تعدادی از منطقه ها کوهپایه ای شهر تهران شروع شد و تا شب ادامه داشت. از بامداد امروز نیز بارش برف خفیف در تعدادی از منطقه ها شمالی شهر تهران شروع شده و به گفته هواشناسی بارش برف و باران تا 12 امشب ادامه دارد.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه روز گذشته تمامی نیروهای خدماتی منطقه ها 22 گانه شهرداری تهران آماده باش کامل بودند، افزود: 306 دستگاه ماشین آلات مکانیزه برف روب و نمک پاش از شب گذشته در سطح منطقه ها 22 گانه مستقر شده اند. از امروز صبح همین تعداد خودرو به همراه 500 دستگاه خودروی غیرتخصصی دیگر نیز در سطح معابر مستقر و آماده باش هستند.

به گفته عطایی، مخازن زرد رنگ از شن و نمک مخصوص پر شده اند تا در صورت احتیاج و تشدید برودت هوا برای جلوگیری از یخ زدگی سطح معابر به وسیله نیروهای خدماتی در هر ناحیه استفاده شوند.

او در ادامه افزود: بیش از 10 هزار عوامل کارگری در بخش های مختلفی نظیر برف روبی، برف تکانی، شن پاشی و ... در سطح منطقه ها 22 گانه آماده باش هستند تا با کاهش دما، شهر دچار مشکل نشود.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه طبق آخرین گزارش از سطح شهر تنها دو نقطه از دو منطقه شمالی شهر تهران دچار مشکل کوچکی شده بودند که به سرعت رفع شد، عنوان نمود: تمامی عوامل خدماتی برای تشدید بارش برف و ارائه خدمت رسانی در آماده باش کامل هستند.

عطایی در انتها، اعلام کرد: اکیپ های مجزا نیز برای برف تکانی از شاخه درختان در بوستان ها، بزرگراه ها و سطح معابر به همراهی تمامی تجهیزات و ادوات لازم، آماده خدمت رسانی هستند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تمهیدات شهرداری تهران درخصوص بارش برف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمهیدات شهرداری تهران درخصوص بارش برف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید