تعداد شهرهای قرمز خوزستان رو به تزاید است

به گزارش وبلاگ داریوش، خبرنگاران/خوزستان سرپرست مرکز بهداشت خوزستان گفت: شهرهای قرمز خوزستان مرتبا تغییر پیدا می کنند؛ از هشتم تا 13 تیرماه هشت شهر قرمز اعلام شدند و از 13 تیرماه تا به امروز 12 شهر قرمز داریم بنابراین تعداد شهرهای قرمز خوزستان رو به تزاید است.

تعداد شهرهای قرمز خوزستان رو به تزاید است

دکتر سیدمحمد علوی در نشست ستاد مدیریت کرونا در خوزستان که امروز (15 تیرماه) برگزار گشت، اظهار کرد: مقرر شده است در خصوص شرایط فعلی کرونا تصمیم گیری شود اما قبل از آن باید گستردگی و اهمیت موضوع تبیین شود تا تصمیم درست اتخاذ شود؛ در تصمیم صحیح باید ثبات تصمیم گیری داشته باشیم.

به گزارش وبلاگ داریوش، وی افزود: شهرهای قرمز خوزستان مرتبا تغییر پیدا می کنند؛ از 30 خردادماه تا هفتم تیرماه، 10 شهر خوزستان شرایط قرمز داشتند اما از هشتم تا 13 تیرماه هشت شهر قرمز اعلام شدند و از 13 تیرماه تا به امروز 12 شهر قرمز داریم بنابراین تعداد شهرهای قرمز خوزستان رو به تزاید است.

سرپرست مرکز بهداشت خوزستان اعلام نمود: ماهشهر، مسجدسلیمان و کارون قبلا در شرایط نارنجی بودند اما در چند روز به شرایط قرمز درآمدند بنابراین باید برای کل استان خوزستان تصمیم اتخاذ شود.

علوی با اشاره به نحوه همکاری نیروی انتظامی در حراست مراکز نمونه گیری، گفت: در این جلسات تصمیمات خوبی اتخاذ می شود اما پیگیری نمی شوند. نحوه همکاری نیروی انتظامی در حراست مراکز نمونه گیری در 12 شهر از 20 شهر تحت نظر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز شرایط نامناسبی دارد و مرتبا گزارشاتی مبنی بر درگیر شدن مراجعان با نیروهای ما اعلام شده است.

وی در خصوص همکاری شهرداری ها نیز گفت: جمع آوری پسماندهای عفونی در 13 شهر از 20 شهر خوزستان، شرایط نامناسبی دارد. همچنین در کل خوزستان اصناف 12 شهر، کمتر از 50 درصد در سامانه سلامت ثبت نام کرده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تعداد شهرهای قرمز خوزستان رو به تزاید است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد شهرهای قرمز خوزستان رو به تزاید است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید