برترین جاها برای عکاسی در تهران

به گزارش وبلاگ داریوش، برای اینکه زمان پیدا کردن جایی برای عکاسی در تهران وقت تان هدر نرود برخی از محبوب ترین این مکان ها را برایتان فهرست کردیم.

برترین جاها برای عکاسی در تهران

برای عکاسی در تهران گزینه های زیادی دارید؛ جاهایی پر از سوژه های مختلف که پای هر عکاسی را به زمین می چسباند. بیشتر این مکان ها غرق در زیبایی های طبیعی، یادآور خاطرات گذشته و نوستالژی های مردم تهران هستند که می توانند برای عکاسان هم سوژه های خوبی داشته باشند. با وبلاگ داریوش همراه باشید تا برترین جاها برای عکاسی در تهران را بشناسید.

برترین جاها برای عکاسی در تهران

خیابان ولیعصر

یکی از برترین جاها برای عکاسی در تهران خیابان طویل ولیعصر است. خیابانی پر از زندگی و گره خورده با تاریخ مردم تهران. این خیابان را به عنوان بلندترین خیابان خاورمیانه می شناسند. پس به همان اندازه زیادی که در آن پیاده روی می کنید سوژه برای عکاسی هم پیدا خواهید کرد.

پل طبیعت

برخی از جاذبه های تهران مخصوص شب است. یک از این مکان ها پل طبیعت است که در شب های تهران، نمای خاص و جذابی به خود می گیرد؛ مکانی برای تردد آدم های مختلف، برای عکس گرفتن و خاطره ساختن و گاهی حتی حرف های عاشقانه زدن.

پارک آب و آتش

یکی دیگر از برترین جاها برای عکاسی در تهران پارک آب و آتش است. زیبایی خاص این پارک در هیچ کدام از پارک های تهران دیده نمی گردد. اگر دوست دارید بدانید چرا نام این بوستان را آب و آتش گذاشته اند، می توانید به داستان عبور حضرت ابراهیم از آتش مراجعه کنید.

پارک جمشیدیه

یکی از برترین جاهای طبیعی برای عکاسی در تهران پارک زیبای جمشیدیه است. فرقی هم ندارد در کدام فصل و چه وقت از روز به این مکان پا می گذارید. جمشیدیه همواره زیبایی های پنهانی دارد که به شما نشان دهد. این مکان را با نام پارک سنگی هم می شناسند.

موزه زمان

موزه زمان درست همان مکانی است که شما را به سال های دور می برد. این خانه با قدمت 80 سال در قلب زعفرانیه ایستاده است تا شما بتوانید از جاذبه های بی نظیر آن عکس برداری کنید. سلیقه معماران آن موقع را ستایش نموده و برای علاقه مندان به عکاسی سوژه های مناسبی را معرفی کنید.

کاخ سعد آباد

یکی دیگر از برترین جاها برای عکاسی در تهران مطمئنا می تواند کاخ سعد آباد باشد. در این مکان علاوه بر قدم زدن در تاریخ معاصر ایران زیبایی های مختلفی را برای ثبت کردن پیدا می کنید.

کاخ نیاوران

برای بازدید از این مکان باید به میدان نیاوران بروید. پیشنهاد می کنیم که برای عکاسی از این مکان در ساعات ابتدایی روز مراجعه کنید تا با استفاده از نور کافی بتوانید گچبری های زیبا و معماری این بنا را به خوبی ثبت کنید. بعد از گشتن در فضای کاخ هم می توانید سری به پارک نیاوران بزنید.

عمارت باغ فردوس

اگر خاطرتان باشد گفتیم که گشت و گذار در خیابان ولیعصر شما را با مجموعه ای از برترین جاها برای عکاسی در تهران آشنا می نماید. یکی از این مکان ها باغ فردوس است. قدمت این باغ به دوران قاجار می رسد و مکان خوبی است که هم بتوانید تفریحات فرهنگی مثل تماشای فیلم داشته باشید و هم از معماری چندین سال گذشته اطلاعاتی به دست بیاورید.

پارک ژوراسیک

یکی از معروف ترین مکان ها برای عکاسی علمی پارک ژوراسیک است. این مکان با مجسمه های بزرگ الجثه ای ساخته شده است که ما را از تاریخ اجتماعی خود فراتر برده و به تاریخ زمین نزدیک می نماید.

در واقع با گشت و گذار در این محل علاوه بر تفریح و تفریح می توانید زوایای مناسبی را از مجسمه های مثالی دنیای ماقبل تاریخ پیدا کنید که چشم هر مشتاق به علمی را خیره می نماید.

باغ گیاه شناسی

مشتاقان به یادگیری در خصوص طبیعت و انواع مختلف گیاهان باغ گیاه شناسی تهران را خوب می شناسند. قدم زدن میان پوشش های گیاهی مختلف این مکان، رویای زندگی در باغ عدن را برای ما زنده می نماید. برای تماشا جاذبه های تهران، تنها باشگاه ورزشی مختلط تهران کجاست؟ را بخوانید.

پیشنهاد مطالعه: برای تماشا مطالب بیشتر از گردشگری قلعه آدم خوار اردبیل که انسان را می بلعد! را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "برترین جاها برای عکاسی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین جاها برای عکاسی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید