باز هم افزایش تردد در جاده ها، محور هراز تا اطلاع بعدی مسدود است

به گزارش وبلاگ داریوش، مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه محور هراز تا اطلاع بعدی مسدود است، از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک اطلاع داد.

باز هم افزایش تردد در جاده ها، محور هراز تا اطلاع بعدی مسدود است

به گزارش وبلاگ داریوش به نقل از فارس، ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

* محور هراز تا اطلاع بعدی مسدود است

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها در تشریح آخرین شرایط ترافیک محورهای شمالی با بیان اینکه محور هراز تا اطلاع بعدی مسدود است، اعلام کرد: در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای فیروزکوه، کندوان، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت نشان می دهد.

وی همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک اطلاع داد.

محرابی نیا با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش باران گزارش شده است، از بارش باران در بعضی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز، خراسان شمالی، گیلان، زنجان، قزوین، تهران، مازندران، سمنان، گلستان و خراسان شمالی اطلاع داد.

* انسداد شبانه جاده کندوان به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اعلام کرد: محور کندوان حد فاصل دزدبن تا هزارچم در استان مازندران از ساعت 21 تا 6 صبح روز بعد در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت در کیلومتر 35 تا 55، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و هراز انجام می گردد.

* باز هم ترافیک جاده ها بیشتر شد

وی توضیح داد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2264 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 2.7 درصد افزایش دارد، ر همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.9 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

* پرترافیک ترین جاده های کشور کشور در شبانه روز گذشته

محرابی نیا اعلام کرد: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته کماکان در آزادراه کرج- تهران با 137 هزار و 371 تردد، آزادراه تهران-کرج با 120 هزار و 59 تردد و آزادراه قزوین-کرج با 107 هزار و 918 تردد ثبت شد.

* 6 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر کماکان جاده فرعی شمشک - دیزین، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده شهداد - نهبندان و محور خرم آباد - پلدختر، همچنین محور هراز، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین

به "باز هم افزایش تردد در جاده ها، محور هراز تا اطلاع بعدی مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باز هم افزایش تردد در جاده ها، محور هراز تا اطلاع بعدی مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید