امروز؛ رگبار باران در 14 استان ، آخر هفته بارانی در برخی استان ها ، 5 روز وزش باد شدید و گرد و خاک در بخش هایی از کشور؛ تهرانی ها آماده باشند

به گزارش وبلاگ داریوش، سازمان هواشناسی از رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید، گرد و خاک و مواج بودن دریاها در نقاط مختلف کشور اطلاع داد.

امروز؛ رگبار باران در 14 استان ، آخر هفته بارانی در برخی استان ها ، 5 روز وزش باد شدید و گرد و خاک در بخش هایی از کشور؛ تهرانی ها آماده باشند

به گزارش وبلاگ داریوش، امروز در بعضی منطقه ها آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، همدان، مرکزی، غرب اصفهان، قم، قزوین، البرز، تهران، گیلان، مازندران و گلستان رگبار باران گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می گردد.

پنجشنبه تا شنبه در نوار شمالی کشور و بخش هایی از مرکز بارش رخ خواهد داد.

یکشنبه نیز در بخش هایی از مرکز دامنه های جنوبی البرز و شمال استان های آذربایجان شرقی و اردبیل شاهد بارش خواهیم بود.

با توجه به جریانات گرم و مرطوب جنوبی، چهارشنبه در جنوب و مرکز کرمان، پنجشنبه در کرمان، شمال فارس و ارتفاعات سیستان و بلوچستان، آدینه در کرمان، ارتفاعات سیستان و بلوچستان، جنوب یزد و شمال و شرق فارس، شنبه در کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان، شمال و غرب هرمزگان و شمال و جنوب فارس و یکشنبه در شمال و شرق فارس، جنوب یزد و غرب کرمان به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب شاهد رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.

شایان ذکر است، طی 5 روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل به تناوب وزش باد و گردوخاک رخ خواهد داد. طی این مدت در استان خوزستان نیز وزش باد نسبتا شدید گاهی با خیزش گردوخاک رخ می دهد.

بعلاوه بعد از ظهر امروز در استان های البرز، تهران و قم وزش باد شدید و گردوخاک پیش بینی می گردد.

خلیج فارس روزهای چهارشنبه تا آدینه و دریای خزر پنجشنبه و آدینه مواج است.

منبع: همشهری آنلاین

به "امروز؛ رگبار باران در 14 استان ، آخر هفته بارانی در برخی استان ها ، 5 روز وزش باد شدید و گرد و خاک در بخش هایی از کشور؛ تهرانی ها آماده باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز؛ رگبار باران در 14 استان ، آخر هفته بارانی در برخی استان ها ، 5 روز وزش باد شدید و گرد و خاک در بخش هایی از کشور؛ تهرانی ها آماده باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید