اجرای سیاست های راهبردی در زمینه بهبود فضای سبز

به گزارش وبلاگ داریوش، شهردار منطقه 7 گفت: در راستای اجرای سیاست شهرداری تهران در مورد طرح استقبال از نوروز 99 این معاونت اقدام به اجرای سه سیاست راهبردی در اداره فضای سبز این منطقه نموده است.

اجرای سیاست های راهبردی در زمینه بهبود فضای سبز

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ داریوش، روابط عمومی شهرداری منطقه 7، سمیه حاجوی با بیان این مطلب اضافه کرد: به منظور تحقق سیاست کاشت نهال به صورت تک درخت در خیابان های فاقد سایه انداز که دارای امکانات زیربنایی مانند آب و فضای مناسب و ... بوده این منطقه اقدام به کاشت نهال تک درختی در خیابان های ورزنده، حقوقی، شهدای ناجا، کنگاور و دماوند نموده است.

وی در ادامه توضیح داد: با هدف اجرای سیاست دوم شهرداری تهران در حوزه پیرایش قطعات فضای سبز به منظور ارتقاء زیباشناختی آن، این فعالیت ها در خیابان های بهار شیراز، شهید بهشتی، سبلان جنوبی، قدوسی و خواجه نصیرالدین طوسی از سوی نواحی 5 گانه در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار منطقه 7 یادآور شد: طی بازدید های اجرا شده در خیابان های شهید مدنی، سهروردی، شهید نامجو، شهید کابلی و شریعتی مقرر شده اقداماتی از قبیل: واکاری درختان معابر و پرچین های حاشیه معابر عمومی اجرا گردد.

وی در سرانجام تاکید نمود: امیدواریم با اجرای طرح های اینچنینی شاهد ارتقاء و بهبود کیفیت فضای سبز در سطح شهر و منطقه باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اجرای سیاست های راهبردی در زمینه بهبود فضای سبز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای سیاست های راهبردی در زمینه بهبود فضای سبز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید