آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، اعلام محدودیت های آخر هفته چالوس و هراز

به گزارش وبلاگ داریوش، مرکز مدیریت راه های کشور گفت: در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 امروز از مرزن آباد به سمت کرج و فردا از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است.

آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، اعلام محدودیت های آخر هفته چالوس و هراز

به گزارش وبلاگ داریوش، بر اساس اطلاعات مرکز مدیریت راه های کشور که امروز ساعت 11 به روزرسانی شده، محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند و در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (مسیر رفت و برگشت) تردد روان است. با وجود این در حال حاضر در آزادراه کرج - قزوین محدوده مهرویلا ترافیک سنگین است. بعلاوه محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می گردد.

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 امروز پنجشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

در این محور بعلاوه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 روز آدینه نیز از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 22 روز آدینه 18 فروردین از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 22 همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، اعلام محدودیت های آخر هفته چالوس و هراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، اعلام محدودیت های آخر هفته چالوس و هراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید