مجموعه ای زیبا و جدید از جملات آرامش دهنده

به گزارش وبلاگ داریوش، در تنگناهای زندگی و در روزهای سخت، انسان به آرامش احتیاج دارد، و چه کسی بهتر از خود شما می تواند به آرامش تان یاری کند؟ در این مطلب قصد داریم با ارائه مجموعه ای زیبا و جدید از جملات آرامش دهنده و آرامش بخش، قدمی در این راستا برداشته باشیم. اگر احساس می کنید، دوستانتان به دلگرمی شما احتیاج دارند، می توانید با ارسال این جملات آرامش دهنده به آن ها یاری کنید.

مجموعه ای زیبا و جدید از جملات آرامش دهنده

اگر کسی را یافتید که لبخند بر لبتان می نشاند، مکرر جویای حالتان می گردد، از شما مراقبت می کند و بهترین ها را برایتان می خواهد، رهایش نکنید. به خود نزدیک نگاهش دارید و او را دست کم نگیرید. افرادی مثل آن سخت پیدا می شوند.

~~~✦✦✦~~~

خداوند شما را از شرایطی عبور می دهد که هیچ از آن سر در نمی آورید فقط به این دلیل که شما را به جایگاهی برساند که شایسته اش هستید. به او اعتماد کنید.

◊◊◊◊◊

←♣ جملات آرامش ♣→

وقتی همه راهشان غلط است، تو راهت را سوا کن… نگذار همرنگ جماعت شدن، تو را افسرده و غمگین کند. کاری را انجام بده که به آن باور داری.

◊◊♦♦♦♦◊◊

هیچکس را در زندگیتان ملامت نکنید. آدم های خوب برایتان شادی می آورند. آدم های بد تجربه. بدترین ها درس عبرت می شوند، بهترین ها خاطره.

~~~✦✦✦~~~

من به خودم مثل یک مداد رنگی نگاه می کنم، شاید رنگ مورد علاقه تو نباشم، اما می دانم روزی برای کامل کردن نقاشی ات به من احتیاج پیدا خواهی کرد.

زندگی کوتاه است، لذت ببرید

عشق کمیاب است، از دست ندهید

خشم بد است، رهایش کنید

ترس قاتل ذهن است، شکستش دهید

خاطرات شیرین اند، قدرشان را بدانید

◊◊◊◊◊

←♣ جملات آرامش ♣→

آنچه که امروز هستید به دلیل وجود همه کشمکش هایی است که در زندگی با آن ها دست و پنجه نرم نموده اید.

◊◊♦♦♦♦◊◊

از دوران سخت سپاسگذار باشید، آن ها شما را قوی تر نموده اند

~~~✦✦✦~~~

از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه می کنم، لبخند زده و به خودم خواهم گفت، هرگز فکرش را نمی کردم که بتوانم از عهده اش برآیم… اما توانستم…من بر تمام آن هایی که سعی کردند مرا از پای در آورند چیره شدم.

◊◊♦♦♦♦◊◊

فردی که بیشتر از همه، وقتتان را با او می گذرانید، خود شما هستید. پس سعی کنید برای خودتان هم دوست داشتنی باشید، نه فقط برای دیگران.

بیشتر بخوانید: مجموعه کامل از جملات انگیزشی موفقیت

آرامش می خواهی؟

ﺗﻤﺎﻡ ﻭﻗﺎﯾﻊ ﺭﻭﺯﺍﻧﻪ ﺍﺕ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﯽ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﻧﮑﻦ…

منبع: مجله انگیزه

به "مجموعه ای زیبا و جدید از جملات آرامش دهنده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه ای زیبا و جدید از جملات آرامش دهنده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید