فیلمی که جنجالی شد ، وقتی خانم مجری از سارا و نیکا رابطه غیراخلاقی می خواهد!

به گزارش وبلاگ داریوش، خبرنگاران : خانم مجری در یک لایو اینستاگرامی سارا و نیکا را به رابطه غیراخلاقی توصیه می نماید.

فیلمی که جنجالی شد ، وقتی خانم مجری از سارا و نیکا رابطه غیراخلاقی می خواهد!

سارا و نیکا دختران نادر فرقانی در بسیاری از فیلم و سریال ها به اسم عکاس حضور داشته است. سارا و نیکا از چهره های جوان بسیار فعال در اینستاگرام هستند. در یک لایو سارا و نیکا با مجری برنامه اینترنتی صحبت کردند. مجری این برنامه از سارا و نیکا پرسید که چه تیپ پسری را می پسندید؟ پاسخ سارا و نیکا را در این فیلم ببینید.

معروفیت سارا و نیکا

سارا و نیکا دوقلوهای سریال مرکز که با این سریال معروفیت رسیدند و در اینستاگرام هم هواداران و دنبال نماینده های زیادی دارند که اغلب جوانان و نوجوان هستند بعد از اینکه از مرکز کنار گذاشته شدند حاشیه های زیادی ایجاد کردند.

این دو در یک لایو اینستاگرامی که مجری زن یکی از برنامه های اینترنتی ایرانی در حال مصاحبه با سارا و نیکا دوقلوهای مشهور سریال مرکز بود مجری این دو دختر کم سن را وارد مسائل حاشیه ای دوستی نامشروع می نماید.

سارا و نیکا هواداران بسیار زیادی در اینستاگرام دارند که بیشتر آنها زیر 18 سال است و طرح چنین مسائلی قطعا اخلاقی نیست. سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یک سال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال مرکز به معروفیت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی می نمایند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

سارا و نیکا عاشق آرایش و دیده شدن!

سارا و نیکا فرقانی خواهران دو قلوی مرکز هستند که به وسیله همین سریال هم به معروفیت رسیدند و معروف شدند. اما سارا و نیکا هر چه بزرگ تر و معروف تر شدند علاقه شان به خودنمایی بیشتر شد که البته قطعا در این حین پیشنهادات زیادی هم از طرف پسران داشته اند و همین موضوعات باعث شد تا هر چه مرکز جلو تر رفت دوقلوها مغرور تر و دخترانگی شان کمتر شد.

منبع : شایا نیوز

منبع: رکنا

به "فیلمی که جنجالی شد ، وقتی خانم مجری از سارا و نیکا رابطه غیراخلاقی می خواهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلمی که جنجالی شد ، وقتی خانم مجری از سارا و نیکا رابطه غیراخلاقی می خواهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید