شمار مبتلایان به کرونا در سامپدوریا 2 برابر شد!

به گزارش وبلاگ داریوش، یکی از اعضای تیم فوتبال سامپدوریا اعتراف کرد که شمار مبتلایان به بیماری کرونا در این تیم دو برابر آمار اعلام شده قبلی است.

شمار مبتلایان به کرونا در سامپدوریا 2 برابر شد!

به گزارش وبلاگ داریوش، یاکوب جانکتو، هافبک تیم فوتبال سامپدوریا فاش کرد که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این تیم بیش از دو برابر آماری است که پیش تر از این اعلام شده بود.

مانولو گابیادینی، اولین بازیکن سامپدوریا بود که به کرونا مبتلا شد و پس از آن هم آلبین اکدال، آنتونیو لاگومینا، مورتن تورسبی، فابیو دپائولی و بارتوژ برژینسکی به این بیماری مبتلا شدند. عمر کولی هم یکی دیگر از بازیکنان سامپدوریا بود که گفته شد تست کرونایش مثبت است اما بعداً این معین شد که او مبتلا نیست.

جانکتو اما می گوید که تعداد مبتلایان به کرونا در سامپدوریا بیش از دو برابر این تعداد است. او به سایت Sport.cz گفت: تمام خانواده من در یک آپارتمان قرنطینه هستند و ما نمی توانیم هیچ جایی برویم. پس برای ما خیلی سخت است که در چنین فضای محدودی محبوس باشیم. من با آن دسته از هم تیمی هایم که تست کرونای شان مثبت شده تماس مستقیم داشتم. الان 15 نفر در تیم ما به کرونا مبتلا شده اند اما تعداد آنها می توانست خیلی بیشتر از این باشد.

هافبک سامپدوریا افزود: مطمئن نیستم که که حتی خودم هم کرونا نداشته باشم اما فعلاً که حالم خوب است و امیدوارم که مبتلا نشده باشم. شاید من الان ناقل این ویروس باشم اما خودم هنوز نمی دانم. من دارم سعی می کنم که به این موضوع فکر نکنم. تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که مطابق مقررات رفتار کنم و در خانه بمانم.

تا به امروز در ایتالیا به صورت رسمی ابتلای 12 بازیکن به کرونا تأیید شده است و یکی از اعضای کادر فنی یکی از تیم های ایتالیایی ها مبتلا شده است.

در ایتالیا ویروس کرونا تا به امروز جان بیش از سه هزار نفر را گرفته است که تنها 475 مورد آن در 24 ساعت اخیر ثبت شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شمار مبتلایان به کرونا در سامپدوریا 2 برابر شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار مبتلایان به کرونا در سامپدوریا 2 برابر شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید