سی ان ان تهدید کرد از ترامپ شکایت می کند

به گزارش وبلاگ داریوش، یک وکیل شرکت مادر شبکه سی ان ان موسوم به شرکت وارنرمدیا نامه هشداری به کمپین ریاست جمهوری دونالد ترامپ نوشته و متذکر شده است چنانچه این کمپین انتشار محتواهای غلط علیه این شبکه در یکی از تبلیغات جدیدش را متوقف نکند، مورد شکایت قرار خواهد گرفت.

سی ان ان تهدید کرد از ترامپ شکایت می کند

به نقل از شبکه خبری سی ان ان، شرکت وارنرمدیا اعلام کرد، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اقدام به سوءاستفاده از پوشش های خبری سی ان ان به شکلی غلط، گمراه کننده و فریبنده می کند.

با این حال کمپین دونالد ترامپ در پاسخ به یک درخواست سی ان ان بیزنس برای اظهارنظر ادعا کرد که این تبلیغ محتوایی درست داشته و به تصمیمات هیات سردبیران این شبکه حمله کرد. تبلیغ مذکور با عنوان بازگشت آمریکایی یکشنبه شب منتشر شد. کمپین ترامپ می گوید دست کم چند میلیون دلار برای پخش این تبلیغ در کانال های تلویزیونی هزینه کرده است.

در این تبلیغ بخشی از برنامه اتاق شرایط شبکه سی ان ان به شکلی نامرتبط به کار گرفته شده است. در اصل در بخشی از این برنامه به تاریخ 30 مارس وولف بلیتزر، مجری شبکه از دکتر سانجای گوپتا می پرسد: آیا این درست است که اگر این اقدامات، الزام های مربوط به در خانه نگه داشتن مردم، الزام به فاصله گذاری اجتماعی، همانطور که روز گذشته رئیس جمهور گفت، به اجرا در نمی آمدند، در آن صورت ممکن بود دو میلیون تن در آمریکا جان خود را از دست بدهند؟

گوپتا در پاسخ گفت: منظور من این است که همانطور که می دانید همه این تخمین ها از روی الگوها هستند. شاید گفتنش سخت باشد اما می دانید وقتی دارید درباره چیزی صحبت می کنید که در یک جامعه خیلی شدید شیوع می یابد، چیزی که می دانید دو تا سه برابر مسری تر از آنفلوانزا و شاید حتی تا 10 برابر و بیشتر از آن مرگبارتر از آنفلوانزا است، پس پاسخ این است: آری!

این پرسش بلیتزر در اصل درباره فرمان های مربوط به در خانه نگه داشتن مردم و فاصله گذاری اجتماعی بود اما در تبلیغ انتخاباتی ترامپ بخشی از پرسش او حذف شده است. بعد از نشان دادن بلیتزر و گوپتا روی صفحه، این تبلیغ به یک ویدیوی ضبط شده می رسد که محدودیت های اعمال شده از سوی ترامپ در قبال سفر به چین نظیر نشان دادن مانیتوری در فرودگاه با محتوای پروازهای لغو شده به ذهن می رساند.

بلیتزر در این تبلیغ تنها می پرسد: این درست است که اگر این اقدامات به اجرا در نمی آمد ممکن بود دو میلیون تن تا به امروز در آمریکا جان باخته باشند؟ و گوپتا نیز پاسخ می دهد: آری!،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "سی ان ان تهدید کرد از ترامپ شکایت می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ان ان تهدید کرد از ترامپ شکایت می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید