دوران بانکداری سنتی به سرانجام خود نزدیک می گردد؟ ، جذب بیش از 1.5 میلیارد دلار سرمایه در بانک آنلاین

به گزارش وبلاگ داریوش، مؤسس و مدیر عامل بانک آنلاین Chime گفت که پیروز به جذب بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه شده است که این رقم رکوردی باورنکردنی و خیره کننده برای یک بانک انلاین محسوب می گردد.

دوران بانکداری سنتی به سرانجام خود نزدیک می گردد؟ ، جذب بیش از 1.5 میلیارد دلار سرمایه در بانک آنلاین

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب،مؤسس و مدیر عامل این بانک؛ کریس بریت بیان کرد بانک آنلاین chime ارزشی فراتر از 1.5 میلیارد دلار دارد و اوائل امسال میخواهد در ایالات متحده و کانادا توسعه یابد.

وی تاکید نمود؛ تزریق پول و سرمایه های تازه به Chime اجازه خواهد داد که این بانک بتواند خدمات مختلف دیگری مانند اعطای وام و اعتبار را توسعه دهد. افزون بر این، بانک مذکور میخواهد تا تعداد 120 نفری تیم خود را تا خاتمه امسال میلادی به 200 نفر برساند.

کریس بریت، مدیر عامل شرکت Chime دربخشی دیگر از سخنانش به این موضوع اشاره نمود که تقاضای بیشتر برای خدمات بانکی برای مشتریان منسب تر است. ما فکر می کنیم راه خوبی برای انجام این کار وجود دارد که در واقع با برترین منافع اعضای ما هماهنگ شده است.

بانک آنلاین Chime ارزش گذاری خود را سه برابر نموده است و این هفته رسما یک میلیارد دلار ارزش را کسب نموده است. این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو روز سه شنبه بیان کرد که ارزیابی های تازه خبر از سرمایه گذاری های 1.5 میلیارد دلاری می دهد.

منبع: انتخاب

به "دوران بانکداری سنتی به سرانجام خود نزدیک می گردد؟ ، جذب بیش از 1.5 میلیارد دلار سرمایه در بانک آنلاین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوران بانکداری سنتی به سرانجام خود نزدیک می گردد؟ ، جذب بیش از 1.5 میلیارد دلار سرمایه در بانک آنلاین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید