خبرنگاران محدودیت های ترافیکی در یزد تمدید شد

به گزارش وبلاگ داریوش، یزد - یرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: محدودیت های ترافیکی در استان برای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا تا 15 فروردین ماه جاری تمدید شد.

خبرنگاران محدودیت های ترافیکی در یزد تمدید شد

محسن صادقیان روز پنجشنبه در گفت و گو با وبلاگ داریوش با بیان اینکه اعمال طرح محدودیت ها در استان از 11 فروردین آغاز شد،اضافه کرد: برای تمدید محدودیت ها تا بیستم ماه جاری در ستاد مبارزه با ویروس کرونا تصمیم گیری و اطلاع رسانی می شود.

وی یادآور شد: یکی از اهداف طرح فاصله گذاری اجتماعی بازگشت زودتر مسافران به شهرهای خود است مسافرانی که هم اکنون در استان حضور دارند هرچه زودتر استان های را ترک کنند.

معاون استانداری یزد شرح داد: شهروندان یزدی هم که به هر دلیلی به استان دیگر سفر کردند، هرچه زودتر به محل سکونت خود بازگردند که در این زمینه مسئله ای وجود ندارد البته هنگام ورود از آنها تب سنجی و غربالگری می شود

صادقیان ادامه داد: به غیر از خودروهایی با پلاک های 65 و 64 شهروندانی که از استان های دیگر هستند می تواند از استان خارج شوند و در این زمینه مسئله ای وجود ندارد.

وی ضمن قدردانی از شهروندان استان در رعایت مقرارت و قوانین مصوبات ستاد از مردم خواست برای حفظ سلامتی خود و خانواده ها در منازل بمانند و از هرگونه رفت و آمد غیرضروری در سطح شهر پرهیز کنند.

بر اساس اخبار منتشره در رسانه های یزد به نقل از سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ذر استان از ابتدای شیوع این بیماری تا به امروز سه هزار و هفت نفر با علا ئم تنفسی به بیمارستان ها مراجعه کردند که یک هزار و 116 نفر به کرونا مبتلا شدند .

همچنی در این مدت هزار و978 نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شدند و 136 تن هم به دلیل ابتلا به این بیماری فوت کردند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران محدودیت های ترافیکی در یزد تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران محدودیت های ترافیکی در یزد تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید