حناچی: عبور خط 10 مترو از منطقه 4 تاثیرسنجی شود

به گزارش وبلاگ داریوش، تهران (پانا) - به گفته شهردار تهران خط 10 مترو یکی از تاثیرگذارترین خطوط برای منطقه 4 است و ضرورت دارد که شهردار منطقه با همکاری مترو تاثیر این خط بر منطقه را بررسی و مطالعه کند.

حناچی: عبور خط 10 مترو از منطقه 4 تاثیرسنجی شود

به گزارش ایسنا، پیروز حناچی در آیین گشایش پروژه های منطقه 4 که به صورت ویدیوکنفرانسی برگزار گشت، گفت: منطقه 4 از بزرگ ترین و پرجمعیت ترین مناطق تهران است؛ معادل یک کلانشهر وسعت و جمعیت دارد، به طوری که 10 درصد جمعیت تهران را در خود جای داده است. بزرگترین پروژه ای که در منطقه 4 در حال اجراست عبور خط 10 مترو از آن است که از وردآورد آغاز و در سرانجام به قنات کوثر و خاک سفید می رسد.

به گفته حناچی، خط 10 مترو یکی از تاثیرگذارترین خطوط برای منطقه 4 است و شهردار منطقه باید با همکاری مترو تاثیر این خط بر منطقه را بررسی و مطالعه کند و برای آن برنامه داشته باشد.

وی افزود: یکی دیگر از ویژگی های منطقه 4 وجود مناطق صنعتی در آن است که باید برای آن هم برنامه داشته باشد. سپردن برخی از پروژه های عمرانی به مناطق اقدام مناسبی است. در برخی پروژه ها مناطق با انگیزه بیشتری فعالیت می کنند و چنین اقدامی می تواند نتیجه مثبتی داشته باشد.

وی به پروژه ساخت تقاطع فرجام و بزرگراه شهید باقری اشاره کرد و گفت: این پروژه نقش مهمی در کاهش ترافیک منطقه دارد و امیدوارم پیمانکار و گروه مشاور برای بقیه تقاطع های روی بزرگراه باقری نیز برنامه داشته باشد.

شهردار تهران ساخت محل اسکان برای کارگران شهرداری را اقدام مثبتی ارزیابی کرد و افزود: ساختمانی که برای این کار اختصاص داده شده است محیط مرتب و مناسبی است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "حناچی: عبور خط 10 مترو از منطقه 4 تاثیرسنجی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حناچی: عبور خط 10 مترو از منطقه 4 تاثیرسنجی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید