جانباختن یک نفر در پی انفجار سیلندرهای گاز در بلوار کرمان خودرو

به گزارش وبلاگ داریوش، تهران (پانا) - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن یک تن در پی انفجار سیلندرهای گاز در بلوار کرمان خودرو اطلاع داد.

جانباختن یک نفر در پی انفجار سیلندرهای گاز در بلوار کرمان خودرو

به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت 15:47 دقیقه روز جاری یک مورد آتش سوزی گسترده به آدرس بلوار کرمان خودرو پایین تر از جاده مخصوص به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل آتش سوزی یک گاراژ عظیم بود که ده ها دستگاه سیلندر گاز مایع در وزن های مختلف در آن نگهداری می شد.

وی گفت: حدفاصل بین دو اتاق و ساختمان یک طبقه کوچک و در یک فضای حدودا 50 متری سیلندر ها روی هم نگه داشته می شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: سیلندر ها به دلیل نامشخصی دچار حریق شده بود و زمانی که نیرو ها به محل رسیدند سیلندر ها کاملا شعله ور بود. شش دستگاه خودروی سواری در کنار این خودرو ها متوقف بود که شعله ور شده بودند.

وی گفت: احتمال انفجار بقیه سیلندرها وجود داشت که آتش نشانان عملیات را شروع کردند. آتش را کنترل کردند و در همین حین با جنازه یک فرد کاملا سوخته روبرو شدند، در حال حاضر حریق خاموش شده است.

در ادامه مرکز اورژانس تهران نیز گفت که حوالی ساعت 15:53 دقیقه امروز انفجار در محل سوخت گیری غیرمجاز گاز LPG به مرکز 115 اورژانس تهران گزارش شده است.

در پی این گزارش بلافاصله فرماندهی عملیات ویژه اورژانس تهران به همراه یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه در اتوبان مخصوص به سمت کرج سه راه کرمان خودرو اعزام شدند.

بر اساس اعلام این سازمان طی این حادثه یک نفر جان باخت و چهار نفر توسط نیروهای اورژانس در محل به صورت سرپایی درمان شدند.

آنشانان در حال جا به جا کردن سیلندر ها هستند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "جانباختن یک نفر در پی انفجار سیلندرهای گاز در بلوار کرمان خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانباختن یک نفر در پی انفجار سیلندرهای گاز در بلوار کرمان خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید