برخی مدیران سابق استقلال و پرسپولیس باید مجازات شوند

به گزارش وبلاگ داریوش، حسن زمانی عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: باید از وزیر ورزش سئوال کرد که هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس یک هیات مدیره واقعی است یا کودکستان.

برخی مدیران سابق استقلال و پرسپولیس باید مجازات شوند

زمانی در گفتگو با برنامه آفساید رادیو جوان بیان داشت: باشگاه های استقلال و پرسپولیس هر کدام ده ها میلیون هوادار دارند و وزارت ورزش باید دقت کند که تصمیماتی که در حوزه این دو باشگاه اتخاذ می شود برای ده ها میلیون هوادار است. نباید تصمیماتی گرفته شود که در آینده دور و نزدیک مشکل ساز باشد.

وی اضافه کرد: همه افرادی که برای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس حکم می گیرند از ابتدای حضورشان تا خاتمه باید تصمیمات شان مورد بررسی قرار گیرد که این بررسی امروز دیده نمی شود یا در حداقل خود واقع شده است.

عضو پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال شرح داد: به نظر می رسد برای انتخاب مدیران و اعضای هیات مدیره در این دو باشگاه ضابطه خاصی وجود ندارد و معیارهای انتخاب برای این دو باشگاه اصلاً تعیین نیست.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا اتفاقاتی مجرمانه از سوی مدیران و اعضای هیات مدیره سابق این دو باشگاه اجرا شده که برخی از اعضای آن مستحق اعدام باشند، بیان داشت: خیر اقدامات آقایان در حدی نبود که مستحق اعدام باشند. اما قطعاً آنها مستحق مجازات هایی هستند که در صورت ورود قوه قضاییه می توان برایشان در نظر گرفت.

زمانی خاطرنشان ساخت: مجلس دهم طرح تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را انجام داد و یک گزارش کامل در این زمینه تهیه کرده و در اختیار قوه قضاییه قرار گرفته است. قوه قضاییه بهترین مرجع برای تصمیم گیری در این زمینه است و هر تصمیمی که در این نهاد گرفته شود قابل اجرا و احترام می باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برخی مدیران سابق استقلال و پرسپولیس باید مجازات شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخی مدیران سابق استقلال و پرسپولیس باید مجازات شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید