بایرن از کورس جذب ارلینگ هالند کنار کشید

به گزارش وبلاگ داریوش، بایرن مونیخ برنامه ای برای خرید ارلینگ هالند، ستاره گلزن و جوان دورتموند ندارد.

بایرن از کورس جذب ارلینگ هالند کنار کشید

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ داریوش، هماطور که پیش بینی می شد، ارلنگ هالند، ستاره نروژی و 22 ساله در این تابستان در دورتموند باقی ماند. اما یک سال دیگر بند جدایی 75 میلیون یورویی قرارداد هالند فعال می شود و در واقع تردیدی وجود ندارد که او تابستان سال آینده دورتموند را ترک خواهد کرد.

حالا نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد بایرن مونیخ سالهاست عملکرد ارلینگ هالند را زیر نظر گرفته و مدیران باشگاه معتقد هستند که این مهاجم نروژی می تواند جانشین رابرت لواندوفسکی در سال های آینده لقب بگیرد. با این حال و با توجه به درخواست های سنگین مدیر برنامه این بازیکن یعنی مینو رایولا، این انتقال غیرممکن خواهد بود.

پرداخت دستمزد 50 میلیون یورو در سال ساختار پرداخت حقوق در باشگاه بایرن مونیخ را بهم می ریزد و به همین دلیل مدیران این باشگاه برای حفظ نظم رختکن تمایلی به اقدام برای خرید ارلینگ هالند ندارند. پس از تمرکز بر بازار فرانسه در دوره اول، حالا حسن صالح حمیدزیچ برای تقویت ترکیب بایرن مونیخ بیشتر به جذب بازیکنان آلمانی و البته آلمانی زبان بوندسلیگا تمایل دارد.

ببه همین دلیل بایرن منویخ مارسل سابیتزر از لایپزیش را در روزهای پایانی بازار تابستانی جذب کرد و همچنین این باشگاه برای خرید بازیکنانی چون ماتیاس گینتر و هافمن هم وارد عمل شده است. به هر حال در شرایط فعلی جذب بازیکنی مانند ارلینگ هالند با این دستمزد هنگفت در برنامه های بایرن مونیخ جایی ندارد و بدین ترتیب قطعا این بازیکن تابستان سال بعد راهی تیمی خارج از بوندسلیگا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بایرن از کورس جذب ارلینگ هالند کنار کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایرن از کورس جذب ارلینگ هالند کنار کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید