ایرادات طرح پارک حاشیه ای شیراز کم شده است!

به گزارش وبلاگ داریوش، خبرنگاران/فارس شهردار شیراز گفت: کوشش مجموعه مدیریت شهری در این کلانشهر بر کاهش ایرادات موجود در طرح پارک حاشیه ای (سی پی) متمرکز بوده و ایرادات کاهش داشته است.

ایرادات طرح پارک حاشیه ای شیراز کم شده است!

حیدر اسکندرپور یکشنبه 17 اسفند در جلسه علنی شورای شهر شیراز با اشاره سئوالات و ایرادات مطرح به طرح پارک حاشیه ای خودرو (سی پی) اضافه کرد: طرح سی پی مربوط به دوره مدیریت قبلی بوده قرارداد آن سال 94 منعقد شده که از همان ابتدا هم اشکالاتی به آن وارد بوده است.

او با بیان اینکه گزارش هایی از سوی نهادهای نظارتی در مورد اشکالات قرارداد سی پی ارائه شده است، گفت: در جلسات متعددی کوشش نموده ایم ایرادات قرارداد مذکور را به حداقل ممکن برسانیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز نیز با بیان اینکه 10 سئوال از سوی شورای شهر درباره قرارداد پارک حاشیه ای سی پی طرح شده است، از انجام 4 اصلاح و تغییر فرمول محاسبه مال الاجاره در آن قرارداد اطلاع داد و گفت: بر اساس این تغییرات، ظرفیت معبر از 5 ساعت در طول روز به 14 ساعت و مبلغ پرداختی برای پارک از 1270 تومان به 3553تومان افزایش یافته است.

مسعود طهماسبی تاکید نمود: با تغییرات صورت گرفته سهم شهرداری از طرح سی پی در مقایسه با گذشته رشد چند برابری داشته است.

طهماسبی در پاسخ به این سئوال که درآمد حاصل از سی پی چگونه هزینه شده است؟ نیز خاطرنشان کرد که بخشی از درآمدها برای افزایش ظرفیت پارکینگ خودرو و تعمیر و نگهداری و بهسازی پارکینگ ها در شیراز هزینه شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ایرادات طرح پارک حاشیه ای شیراز کم شده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرادات طرح پارک حاشیه ای شیراز کم شده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید