اعتراض پرسپولیس به اختصاص تمام سکوهای استادیوم به طرفداران الهلال

به گزارش وبلاگ داریوش، باشگاه پرسپولیس نسبت به اختصاص 100درصدی سکوهای استادیوم فیصل بن فهد به طرفداران الهلال اعتراض کرد.

اعتراض پرسپولیس به اختصاص تمام سکوهای استادیوم به طرفداران الهلال

به گزارش وبلاگ داریوش و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین روز آدینه پرسپولیس در استادیوم فیصل بن فهد در شرایطی برگزار گردید که کاروان سرخپوشان به علت ناهماهنگی های عجیب 15 دقیقه دیر به محل تمرین رسید.

این موضوع در بدو ورود با اعتراض شدید پیروانی به ناظر بازی همراه شد و نمایندگان پرسپولیس از مسئولان محلی و همینطور AFC خواستند که این مسائل دیگر تکرار نشود چرا که با این تاخیر، برنامه زمانی تیم برای تمرین و ریکاوری به هم ریخت.

بعلاوه افشین پیروانی نیز نسبت به ناعدالتی در تقسیم سکوهای استادیوم برای بازی امروز اعتراض کرد. باشگاه پرسپولیس معتقد است زمانی که عربستان به عنوان میزبان این مرحله انتخاب شد، صعود هیچ تیمی به این مرحله قطعی نشده بود و بنابراین ریاض به عنوان میزبان در بازی های متمرکز معرفی شده است. پس هر دو تیم باید به میزان برابر از سکوها سهم می بردند و حال که پرسپولیس به هر علتی نتوانسته به عربستان تماشاگر ببرد، نماینده عربستان نمی توانسته تمام ظرفیت استادیوم را برای خود کند.

در همین زمینه باشگاه پرسپولیس با ارسال یک نامه رسمی به AFC ، اعتراض خود را نسبت به اتفاقات اتفاق افتاده اعلام نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعتراض پرسپولیس به اختصاص تمام سکوهای استادیوم به طرفداران الهلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض پرسپولیس به اختصاص تمام سکوهای استادیوم به طرفداران الهلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید