پل فریدونکنار افتتاح نشده فرو ریخت

به گزارش وبلاگ داریوش، تصاویر دیواره فروریخته پل تقاطع غیر همسطح کمربندی فریدونکنار امروز در شبکه های اجتماعی خبرساز شد و پیگیری ها از مسئولان هم نشان از این واقعیت دارد که هنوز دلیل ریزش دیوره این پل که قرار بود بار ترافیکی شهر را کم کند، معین نیست.

پل فریدونکنار افتتاح نشده فرو ریخت

به گزارش ایرنا، طولانی شدن فرایند تکمیل طرح های نیمه تمام در مازندران تبدیل به مصیبتی شده است که حالا روی دیگرش را مانند فروریختن دیواره پل تقاطع غیر همسطح کمربندی فریدونکنار آن هم چند روز پیش از افتتاح نشان می دهد.

احداث کمربندی در نوار جنوبی فریدونکنار برای اتصال شرق به غرب این شهرستان طرحی بود که در سال 1380 برای رفع شدن مسائل ترافیکی این شهرستان کلنگ زنی شد، اما متاسفانه در سال های گذشته تمامی وعده ها برای اتمام هر چه سریع تر این طرح و بازگشایی کمربندی نتیجه ای نداشت تا این که هفته گذشته مسوولان زنگ سرانجام عملیات اجرایی این پروژه را نواختند و اعلام کردند که طی روز های آینده این کمربندی با حضور مقامات ملی و استانی به طور رسمی به بهره برداری می رسد.

محمد فاطری رئیس اداره راه و شهرسازی بابلسر و فریدونکناربا بیان اینکه دلیل دقیق ریزش دیوراه پل معین نیست گفت: پس از آنالیز های لازم به وسیله ناظران و مشاوران پروژه دلیل ریزش دیواره پل اعلام خواهد شد. پیش از این، مسائل و نقص فنی در پل دیده شده بود و در همین نقطه ای که ریزش کرد، ما شاهد ایجاد شکم در دیواره بودیم، ولی ریزش دیوراه پل با این حجم بزرگ پیش بینی نمی شد.

احداث کمربندی در نوار جنوبی فریدونکنار برای اتصال شرق به غرب این شهرستان طرحی بود که در سال 1380 برای رفع شدن مسائل ترافیکی این شهرستان کلنگ زنی شد که متاسفانه سال های گذشته وعده های زیادی مبنی بر بازگشایی این کمربندی داده شد به طوریکه اتمام و بهره برداری از کمربندی فریدونکنار به یکی از مطالبات اصلی مردم این شهرستان ساحلی تبدیل گشته است.

منبع: فرارو

به "پل فریدونکنار افتتاح نشده فرو ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پل فریدونکنار افتتاح نشده فرو ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید