برای انجام مرحله دوم واکسیناسیون به واکسن بیشتری نیاز است

به گزارش وبلاگ داریوش، استاندار خراسان رضوی ضمن اشاره بر لزوم برخورد با دستگاه هایی که پروتکل های بهداشتی در آنها رعایت نمی شود، گفت: در چند روز اخیر بازرسی های خوبی از اصناف اجرا شده است اما این میزان کفایت نکرده و به سازماندهی و بازنگری نیاز است.

برای انجام مرحله دوم واکسیناسیون به واکسن بیشتری نیاز است

به گزارش وبلاگ داریوش خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان که در محل استانداری برگزار شد، ابراز کرد: در خراسان رضوی علی رغم جمعیت زیاد، ترددهای متعدد و گشایش های استانی، ویروس کرونا با تلاش همه کادر بهداشت و درمان و مدیران استانی مدیریت شده و امیدوارم در روزهای آینده نیز شاهد سیر نزولی آن باشیم.

استاندار خراسان رضوی در ادامه ضمن قدردانی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای افزایش تست های پی سی آر گفت: باید مدت پاسخگویی تست ها در حداقل زمان اتفاق بیفتد.

وی بر ضرورت انجام تست کرونا در مرز افغانستان تاکید کرد و افزود: علی رغم اینکه از دیروز شاهد بسته شدن مرزهای مسافری با کشور افغانستان بودیم اما مرزهای تجاری همچنان فعال است، لذا باید در تایباد مکانی به عنوان مرکز قرنطینه برای شرایط ضروری تعبیه شود.

معتمدیان ضمن اشاره بر لزوم برخورد با دستگاه هایی که پروتکل های بهداشتی در آنها رعایت نمی شود، خاطرنشان کرد: در چند روز اخیر بازرسی های خوبی از اصناف اجرا شده است اما این میزان کفایت نکرده و به سازماندهی و بازنگری نیاز است.

استاندار خراسان رضوی بیان نمود: از دانشگاه علوم پزشکی که فاز اول واکسیناسیون را پشت سر گذاشت قدردانی می کنیم اما برای انجام مرحله دوم به واکسن بیشتری نیاز است.

وی گفت: با توجه به ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح باید تدابیر و هماهنگی هایی جهت ممانعت و جلوگیری از ترددهای غیرمجاز در نوار مرزی اتخاذ شود.

منبع: جام جم آنلاین

به "برای انجام مرحله دوم واکسیناسیون به واکسن بیشتری نیاز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای انجام مرحله دوم واکسیناسیون به واکسن بیشتری نیاز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید