اولین کنسرت پساکرونایی در تهران را چه کسی برگزار می نماید؟

به گزارش وبلاگ داریوش، انتها بعد از هفته ها بلاتکلیفی در عرصه برگزاری کنسرت های مرکز، گویا قرار است یک کنسرت خنده با حضور حسن ریوندی، اولین اجرای زنده دوران پساکرونایی در تهران را پیش روی مخاطبان قرار دهد.

اولین کنسرت پساکرونایی در تهران را چه کسی برگزار می نماید؟

به گزارش مهر، بلیت فروشی اولین کنسرت پسا کرونایی در حالی شروع شده که نام حسن ریوندی کمدین به عنوان اولین هنرمند متقاضی برگزاری این اجرا های زنده در مرکز در سامانه های فروش بلیت دیده می گردد.

این کنسرت ساعت 18 و 22 روز پنجشنبه هجدهم آذرماه در قالب دو اجرا میزبان مخاطبان در تالار بزرگ وزارت کشور خواهد بود.

طبق آنچه در سامانه فروش بلیت این کنسرت منتشر شده، گویا هنوز موضوع فروش بلیت با ظرفیت 100 درصدی سالن به قطعیت کامل نرسیده چرا که در ضمیمه بخش فروش بلیت این اجرای زنده نوشته شده: بعد از خرید بلیت، 2 عدد جایگاه قبل و بعد جهت حفظ فاصله گذاری اجتماعی غیرفعال خواهد شد. این در حالی است که بر همین اساس همراه داشتن کارت واکسن، ماسک و دستکش حین ورود به سالن اجرا هم الزامی است.

برگزاری این کنسرت در شرایطی است که طی این روز ها خوانندگانی، چون بابک جهانبخش، رضا بهرام، هوروش بند، آرون افشار، علیرضا طلیسچی، مسعود صادقلو، محسن ابراهیم زاده و اشوان مشغول میزبانی از هواداران خود در جزیره کیش هستند.

موضوع افزایش قیمت بلیت و اختلاف نظر های میان تهیه کنندگان و بخش دولتی در ابعاد مختلف، بالا رفتن هزینه برگزاری کنسرت در شرایط کرونایی با توجه به کاهش ظرفیت سالن های بالای هزار نفر، عدم معین میانه قیمت بلیت کنسرت ها در شرایط کرونایی، موضوع نحوه خرید بلیت کنسرت ها با متصل شدن سامانه های فروش بلیت به سرور های صدور کارت واکسیناسیون با هدف افزایش جمعیت سالن های برگزاری کنسرت، معافیت کنسرت های موسیقی ایرانی و موسیقی نواحی از پرداخت کرایه سالن به واسطه حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتصال به سامانه ای پی آی وزارت بهداشت، شفاف سازی برای ارائه قیمت اجاره بهای سالن های برگزاری کنسرت به وسیله مدیران سالن ها بر اساس بخشنامه های دولتی در این زمینه از جمله مواردی بودند که طی روز های گذشته از آن ها به عنوان مهم ترین چالش ها پیرامون برگزاری کنسرت ها یاد شده است.

منبع: فرارو

به "اولین کنسرت پساکرونایی در تهران را چه کسی برگزار می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین کنسرت پساکرونایی در تهران را چه کسی برگزار می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید