یارانه نقدی و یاری معیشتی جداگانه پرداخت می گردد

به گزارش وبلاگ داریوش، سخنگوی طرح یاری معیشتی گفت: بر اساس تصویب نمایندگان در کمیسیون تلفیق سال آینده نیز یارانه نقدی و یاری معیشتی به صورت جداگانه واریز می گردد.

یارانه نقدی و یاری معیشتی جداگانه پرداخت می گردد

به گزارش وبلاگ داریوش، حسین میرزایی در تبادل نظر با فارس در خصوص مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس درباره یارانه نقدی و یاری حمایتی معیشتی گفت: بر اساس تصویب کمیسیون تلفیق در روز گذشته، قرار شد سال آینده نیز یارانه نقدی ماهانه مانند امسال به صورت جداگانه واریز و یاری معیشتی خانوار نیز به صورت جداگانه پرداخت گردد.

وی گفت: قبلا عده ای از شهروندان که به نمایندگان مجلس مراجعه نموده و گفته بودند که باید یاری معیشتی افزایش قیمت بنزین تعلق گیرد، اما نگرفته است و بر اساس گفته این مراجعان، نمایندگان مجلس تصمیم گرفته بودند یارانه نقدی و یاری معیشتی ادغام گردد، اما بعد از ارائه استدلال و مشاهده سامانه رفاه ایرانیان، نمایندگان کمیسیون تلفیق تصویب کردند، سال آینده نیز یارانه نقدی مانند امسال و یاری معیشتی به صورت جداگانه واریز گردد.

سخنگوی طرح یاری معیشتی گفت: قرار شد سال آینده به 60 میلیون ایرانی بسته حمایت معیشتی به صورت جداگانه پرداخت گردد و یارانه نقدی ماهانه نیز به 78 میلیون ایرانی مانند رویه امسال پرداخت گردد و مقرر شد مصوبه کمیسیون تلفیق مبنا قرار گیرد.

وی تأکید کرد: ما مجری مصوبه مجلس و کمیسیون تلفیق هستیم و هر چه تصمیم بگیرند، آن را اجرا می کنیم.

میرزایی در خصوص اینکه آیا عدد یاری معیشتی تغییر می نماید یا نه، گفت: ما در خصوص عدد تصمیم نمی گیریم، بلکه فقط به شناسایی خانواده های مشمول اقدام می کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا سال آینده هم به شناسایی خانوارها برای یاری حمایتی معیشتی اقدام می کنید، اضافه نمود: در خرداد 99 نیز آزمون وسع برگزار می گردد و کسانی که مشمول شوند، یاری حمایتی معیشتی دریافت خواهند کرد.

سخنگوی طرح یاری معیشتی گفت: هر سال در دو نوبت خرداد و آذرماه آزمون وسع برای خانوارها برگزار می گردد و کسانی که مشمول شوند، یاری حمایتی معیشتی دریافت خواهند کرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "یارانه نقدی و یاری معیشتی جداگانه پرداخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه نقدی و یاری معیشتی جداگانه پرداخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید